Five Nights At Freddy's Oyunlarının Özellikleri

İkimizde aynıyız.
1613142347597.png

FNAF World: Hikayeyle alakası olmayan bir ara oyun.
FNAF'in hikayesi aşırı detaylı, her oyunda farklı hikayeler ortaya çıkıyor ve kitap serisi var. FNAF World'ün de hikayeye katkısı olduğunu duymuştum, mini game'lerin bile hikayeye katkısı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir zamanlar kendimi onun gizemini çözmeye atamıştım manyak gibi :D sıralaması 2-1-3-4 diye gidiyordu bak onu bile hatırlıyorum.
87 ısırığını foxy ya da g. Freddy yapmıştı.
Foxy: Ağzı çok uzun o ısırığı yapabilir.
G. Freddy: FNAF 4'te bir Minigame'de robotlar çocuğu g. Freddy'nin ağzına götürüyor oradada bir şey oluyor freddy ağzını kapatıyor. :D
Jeremy'i ısıran Mangle, çocuğu ısıran Fredbear.

FNAF'in hikayesi aşırı detaylı, her oyunda farklı hikayeler ortaya çıkıyor ve kitap serisi var. FNAF World'ün de hikayeye katkısı olduğunu duymuştum, mini game'lerin bile hikayeye katkısı var.
Hayır. Scott resmi olarak açıkladı. FNAF World'ün hikayeye katkısı yok.

Merhaba, sizlere her bir FNAF oyunun bana göre özelliklerini hazırladım. Düşüncelerinizi siz de belirtebilirsiniz :D

Five Nights at Freddy's: Ambiance ve mekan konusunda korkutucu, oynanışı zor ama jumpscare konusunda iyi değil.

Five Nights at Freddy's 2: Gerilim ve jumpscare konusu dışında insanı geren bir kısmı yok, oynanışı zor değil karmaşık.

Five Nights at Freddy's 3: Ambiyans ve gerilim konusunda çok iyi, jumpscarelar desen vasat, oynanış tamamen şansa göre.

Five Nights at Freddy's 4: Oynanışı basit ama gerilimi çok fazla.

Five Nights at Freddy's: Sister location: Gerilimi ve oynanış konusunda güzel fakat jumpscarelar kötü.

Freddy fazbear's pizzeria Simulator: Gerilim konusunda en sevdiğim oyun, jumpscarelar ise bir anda ekrana çıkması nedeniyle ve ortamı güzel. Oynanışı çok basit ama başlarda çok zor.

FNAF world: Hikayeyle alakası olmayan bir ara oyun.

Ultimate Custom night: Gerilim ve jumpscarelar konusunda vasat, aynı durumda ortam ve atmosferde berbat. Jumpscarelar 2D resmin sallanmasından ibaret. Reddit'de çok fazla meme yapmışlar zaten jumpscarelar konusunda.

Five Nights at Freddy's: Help wanted: Gerçek gerilimi ve korkuyu yansıtıyor. Jumpscarelar VR'da oynuyorsanız korkutucu ama bilgisayarda sadece ekrana kafasını sokan ve sallayan bir animatronik benzeri. Ortamı diğer oyunlardan, mekanikleri ise, farklı oyun türlerinden çok güzel.

Ucn hakkında dediklerinize kesinlikle katılıyorum oyun fanmade gibi onun dışında diğerlerine de katılıyorum.

Geri
Yukarı