Five Nights at Freddy's serisi mi? Outlast serisi mi?

FNAF - OUTLAST

• Oy verenlerin toplamı
    36

subzeroes

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki oyun serisinden hangisini satın alayım sizce? ikisinin arasındaki artıları eksileri nelerdir? atmosfer, korku, gerilim, hikaye açısından Gözlemlediklerinizi yorumlayabilir misiniz?

Outlast korkudan çok anlık jump scare oyunu desek yeridir. Atmosferi de bir tık geriyor.

Ancak konu FNAF olunca işler değişiyor, her şeyi korku. Neyin nereden geleceğini veya ne olacağını bilmemek insanı 2 kat daha da korkutuyor.

Net şekilde FNAF diyorum.

Outlast korkudan çok anlık jump scare oyunu desek yeridir. Atmosferi de bir tık geriyor.

Ancak konu FNAF olunca işler değişiyor, her şeyi korku. Neyin nereden geleceğini veya ne olacağını bilmemek insanı 2 kat daha da korkutuyor.

Net şekilde FNAF diyorum.
fnaf oyunları indirimli halinde ne kadar olur? bir bilginiz var mı acaba steam üzerinde

Outlast'ta gerilim sürekli var. Arkadaki müzikler, jumpscarelar vs. sürekli geriyor insanı.
FNAF öyle değil. Sürekli bir şeyler yapıyorsun ve bir anda jumpscare yiyorsun. Anlık bir şey.
Her ne kadar FNAF sevsem de bu ankette oyum Outlast'a.

Outlast’ı bir kez bitirdiğinde tekrar oynama isteğin olmayacak. Oyundaki korku unsurları script olarak karşına çıkıyor ve ikinci oynayışında zevk vereceğini sanmıyorum. FNAF’da her şey senin oynayışına bağlı o yüzden daha çok gerilirsin. Seri olarak soruyorsan FNAF alman daha iyi. Outlast 2 hikaye ve çevre dizaynı bakımından rezaletti.

Geri
Yukarı