Poppy Playtime mi Five Nights at Freddy's mi?

Poppy Playtime

Femtopat
Yer
New York
Hem fnafın hem de poppy playtimenin büyük fanıyım. Gerçi sonra Adal mob gamesin neler yaptığını açıklayınca şirketi pek sevemedim ama oyun sonuçta kaliteli. Ama fnafın bir hikayesi bile sunulmuyor :D. Beni de oyunun içindeki bu gizem daha çok çekiyor. Hemde fnafın ruin oyununun ve poppy playtime chapter 3'ün yayınlanma duyurusundan sonra çok heyecanlanıyorum. Hem fnafın Security Breach oyunundan sonra daha fazla sevgim arttı. Peki sizce Poppy Playtime mı, Five Nights at Freddy's mi?

Hem FNAF'ın hem de Poppy playtimenin büyük fanıyım. Gerçi sonra adal mob Games'in neler yaptığını açıklayınca şirketi pek sevemedim ama oyun sonuçta kaliteli. Ama FNAF'ın bir hikayesi bile sunulmuyor :D. Beni de oyunun içindeki bu gizem daha çok çekiyor. Hemde FNAF'ın ruin oyununun ve Poppy playtime chapter 3'ün yayınlanma duyurusundan sonra çok heyecanlanıyorum. Hem FNAF'ın Security Breach oyunundan sonra daha fazla sevgim arttı. Peki sizce Poppy playtime mı, Five Nights at Freddy's mi?

Ben Poppy playtimedan bir korku havasi alamadım.
FNAF 4 ve 5 gibi oyunlar gerici havalar sunarken ben Poppy playtimedan pek bir o havayi alamadım.

FNAF 4 işin krallarından. Ciddiyim. Çoğu korku oyununda jumpscarenin çıkacağı zamanı biliyorsunuz. FNAF 4 bu işin hem atmosferik, trajik ve beklenmediklik tarafını yapabiliyor. Keza çoğu FNAF oyunu da benzer nitelikte.

Hem FNAF'ın hem de Poppy playtimenin büyük fanıyım. Gerçi sonra Adal mob Games'in neler yaptığını açıklayınca şirketi pek sevemedim ama oyun sonuçta kaliteli. Ama FNAF'ın bir hikayesi bile sunulmuyor :D. Beni de oyunun içindeki bu gizem daha çok çekiyor. Hemde FNAF'ın ruin oyununun ve Poppy playtime chapter 3'ün yayınlanma duyurusundan sonra çok heyecanlanıyorum. Hem FNAF'ın Security Breach oyunundan sonra daha fazla sevgim arttı. Peki sizce Poppy Playtime mı, Five Nights at Freddy's mi?

Soru mu bu? Cevabım FNAF. Poppy Playtime'a korku denemez bildiğin mobil oyunu PC oyunu diye çıkarmışlar. Bir de MOB Games'in neler yaptığını düşünürsek...
Poppy Playtime'ı ve MOB Games'i sevmiyorum.

Soru mu bu? Cevabım FNAF. Poppy Playtime'a korku denemez bildiğin mobil oyunu PC oyunu diye çıkarmışlar. Bir de MOB Games'in neler yaptığını düşünürsek...
Poppy Playtime'ı ve MOB Games'i sevmiyorum.
MOB Games-i sevmiyorum ama oyun kaliteli bence. Grafikler ve hikaye bence iyi. Ama ben fnaf da seviyorum. Kısaca ben ayrım yapamam en sevdiğim iki korku oyunu fnaf ve poppy playtime

MOB Games-i sevmiyorum ama oyun kaliteli bence. Grafikler ve hikaye bence iyi. Ama ben FNAF da seviyorum. Kısaca ben ayrım yapamam en sevdiğim iki korku oyunu FNAF ve Poppy playtime

Benim en sevdiğim korku oyunu RE4 olabilir. O da çok sevdiğimden değil devrim yaptığından. (Omuz kamerasını kullanan ilk oyun RE4.)

Geri
Yukarı