FiveM 0xc0000135

Dark642

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, FiveM oynuyorum ve çok bilinen bir grafik paketi olan nve ve enb grafik paketini kurdum fakat FiveM'i çalıştırdığımda crash yiyorum ve bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1621337914322.png

FiveM bilgili olduğum bir konu olsa daha iyi yardımcı olabilirdim ama sadece hata mesajına göre yorum yapabiliyorum. Herhangi bir DLL kopyaladınız mı çözüm denerken? Veya 0xc000007b hatası alıyor muydunuz FiveM için?
Hayır her hangi bir dll kopyalamadım. Sizin dediklerinizi yapınca 0xc000007b almaya başladım öncesinde 0xc0000135 hatası alıyordum.

Hayır her hangi bir DLL kopyalamadım. Sizin dediklerinizi yapınca 0xc000007b almaya başladım öncesinde 0xc0000135 hatası alıyordum.
Yaptırdığım işlem 0xc07b hatası aldırtacak bir şey değil. Error veren exe dosyası için rapor alıp paylaşır mısınız? Bundan da bir şey çıkmazsa konuyu daha fazla karıştırmak istemem. FiveM'den anlayan birileri bakar.

Link
Yaptırdığım işlem 0xc07b hatası aldırtacak bir şey değil. Error veren exe dosyası için rapor alıp paylaşır mısınız? Bundan da bir şey çıkmazsa konuyu daha fazla karıştırmak istemem. FiveM'den anlayan birileri bakar.
Logfile
Hala nasıl yapacağımı bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı