FiveM 8 GB RAM 16 yapılırsa kasma geçer mi?

Pogzen

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar FiveM oynuyorumda 2019'da High'da kasma donma drop sıfır oynuyordum 2 hafta oldu baslayalı sistemim i5 4460 8 GB DDR3 1600MHz MSI Gaming 1060 ekran kartı var su an oyunda en düşük ayarlarda drop yiyorum. Biraz yükseltim drop azaldı kasma geldi gibi 60FPS sabite cektigimde daha rahat. 60FPS'ten cıkarınca bayağı bir kasma donma giriyor. Ben şimdi bir 8 GB RAM daha alsam aynısından ikinci el ama işimi görür mü? Performans olarak degısıklık olur mu acaba yardım edebilecek mi var mı? Ekran da acabılırım. Bu işlerden anlayan birkaç kısıden duydum grafikleri yükselt diyor drop gider falan anlamadım. Tam anlayan biri varsa yardımcı olabılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam nasıl yapacağımı anlamadım hocam. Ayarlarımı tam tarif edebilecek misin? Render scaling nedir?

Ayarları düşürmek yerine MSAA hariç en yükseğe getirin, işlemcinin yükünü hafifletir böylece ekran kartından daha yüksek bir performans elde edebilirsiniz. Advanced grafik bölümünde var en alttaki seçenek.

Ayarları düşürmek yerine MSAA hariç en yükseğe getirin, işlemcinin yükünü hafifletir böylece ekran kartından daha yüksek bir performans elde edebilirsiniz. Advanced grafik bölümünde var en alttaki seçenek.

Hocam buna çekim grafikleri deneyecegim sımdı bakalım.

Hocam gene CPU düşmedi GPU arttı ama gene CPU yüksek şu an daha da yüksek bile :)

1638730331246.png

Dosya Ekleri

• 1638729675319.png
    1638729675319.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı