Çözüldü FiveM AMD GPU hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ReavenCache

Decapat
Daha fazla  
FiveM'e her girmeye çalıştıgımda bu uyarı karşıma çıkıyor format attım başka bir ekran kartı driveri kurdum ama hala aynı nasıl çözebiliriz?

Ekran Görüntüsü (3).png

M?

Son düzenleyen: Moderatör:
FiveM'e her girmeye çalıştıgımda bu uyarı karşıma çıkıyor format attım başka bir ekran kartı driveri kurdum ama hala aynı nasıl çözebiliriz?

Eki Görüntüle 1468855

M?

Oneup > downloads > FiveM App > cache bu dosyada ki ve appdata > local FiveM application data > cache girip cache dosyasının içindeki her şeyi silin ve çöp kutusunu boşaltın.
Ardından appdata > local > temp bu dosyadakileri sil.
kaynak:Çözüldü: FiveM "NVIDIA GPU drivers encountered an error " hatası

Oneup > downloads > FiveM App > cache bu dosyada ki ve appdata > local FiveM application data > cache girip cache dosyasının içindeki her şeyi silin ve çöp kutusunu boşaltın.
Kaynak:Çözüldü: FiveM "NVIDIA GPU drivers encountered an error " hatası

Oneup nerede nasıl bulabilriim.

kaynak:Çözüldü: FiveM "NVIDIA GPU drivers encountered an error " hatası
?

Son düzenleme:
Sizinle iletişime nasıl geçebilirim? Lütfen bana da yardım edin hiçbir türlüsünü yapamıyorum.

Büyük bir felaket yaşadım. Deprem atlattım şu anda evden uzaktayım ve bu sorunu çözecek durumda değilim. İmkanım yok. Lütfen kusura bakmayın. Her şey inşallah düzelince size ulaşmaya çalışacağım.

Geri
Yukarı