FiveM FPS düşmesi

Oywle

Hectopat
Arkadaşlar merhaba öncelikle sistem özelliklerimi belirteyim.

Ekran kartım GTX 650 Ti Boost 2 GB.
İşlemci i5 3470.
RAM 12 GB.
SSD 240 GB.

Arkadaşlar FiveM oynuyorum sunucu kaliteli bir sunucu şöyle acıklamak isterim mesela araç sürerken birden FPS 60 70'den düşüyor 4 5 oluyor tekrar eski haline geliyor ayarları en düşüğe aldığımda ise daha fazla oluyor acaba 16 GB RAM yapsam bu düzelir mi?

İşlemciyi yükseltmeni öneririm. Tıkanıyor gibime geldi, i7 3770 4/8 izlek işini görür şimdilik.
RAM yeterli 16 GB DDR3 için gereksiz. Kullanamazsın oyunlarda DDR3 16 GB'ı.
Normalde aldığın FPS'den memnunsan işlemciyi değiştirmekten başka seçeneğin yok.
Malum ekran kartı fiyatları vs.

İşlemciyi yükseltmeni öneririm. Tıkanıyor gibime geldi, i7 3770 4/8 izlek işini görür şimdilik.
RAM yeterli 16 GB DDR3 için gereksiz. Kullanamazsın oyunlarda DDR3 16 GB'ı.
Normalde aldığın FPS'den memnunsan işlemciyi değiştirmekten başka seçeneğin yok.
Malum ekran kartı fiyatları vs.

Teşekkür ederim yani direk işlemci değiştir diyorsunuz daha önce i3 3210 vardı i5'i 4 5 ay önce almıştım 16 yapsam bu FPS droplar gitmezmi sizce az da olsa.

Teşekkür ederim yani direk işlemci değiştir diyorsunuz daha önce i3 3210 vardı i5'i 4 5 ay önce almıştım 16 yapsam bu FPS droplar gitmezmi sizce az da olsa.

i3 ile FiveM oynadınız mı? Özellikle oyuncu sayısı arttığında işlemci tıkanmaya başlıyor, sunucu kaç kişilik?

Yeni konular

Geri
Yukarı