FiveM GPU %0

İşletim sistemi
Windows 10

Needprus32

Decapat
FiveM CPU %100 ve %89 civarı kullanırken GPU %0 kullanıyor. Sorunu çözebilen arkadaşa ufak bir hediyem olacaktır.

Dediğiniz şeyi yaptım artık cpu %100 oldu en iyi seçenek bilgisayarı sıfırlamak olacak galiba

Öyle bir seçenek bulunmamakta haftaya gidip bilgisayara format attırmam gerekecek galiba akıcı oynadığım GTA 5 kasıyor

Senin sorunun oyunun işlemci içinde gömülü olan GPU'yu kullanması, dediğim ayarlarla düzeliyor ama düzelmediyse bilmiyorum, oyunu sil tekrar yükle formatlık bir durum değil.

Senin sorunun oyunun işlemci içinde gömülü olan GPU'yu kullanması, dediğim ayarlarla düzeliyor ama düzelmediyse bilmiyorum, oyunu sil tekrar yükle formatlık bir durum değil.

Oyunu komple dosyalarından ve deneitm masasından silip yüklersem sorunum düzelir mi sizce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…