FiveM GPU %0

İşletim sistemi
Windows 10

Needprus32

Decapat
FiveM CPU %100 ve %89 civarı kullanırken GPU %0 kullanıyor. Sorunu çözebilen arkadaşa ufak bir hediyem olacaktır.

IMG_20210125_134642.jpg

Masaüstüne sağ tıklayıp Görüntü Ayarlarını seçin, gelen pencerede aşağa inin ve Grafik ayarlarını açın, Tercihi ayarlamak için bir uygulama seçin yazsının altındaki kutucuktan Masaüstü Uygulaması yazanı seçip Göz At'a basın sonra GTA 5'in EXE dosyasının olduğu yere gidip EXE dosyasını seçin ve ekle deyin, aşağıda GTA 5 eklenecektir, üstüne tıklayıp seçeneklere gelin ve Yüksek performans yazan seçeneğe tıklayın altında zaten silik bir font ile GPU: Radeon RX 570 (Senin ekran kartının adı neyse) yazacaktır, seçin ve kaydet deyin, ekran kartın NVIDIA ise NVIDIA denetim masasından birincil olarak ekran kartını seçebilirsin.
Dediğiniz şeyi yaptım artık cpu %100 oldu en iyi seçenek bilgisayarı sıfırlamak olacak galiba

Öyle bir seçenek bulunmamakta haftaya gidip bilgisayara format attırmam gerekecek galiba akıcı oynadığım GTA 5 kasıyor

Senin sorunun oyunun işlemci içinde gömülü olan GPU'yu kullanması, dediğim ayarlarla düzeliyor ama düzelmediyse bilmiyorum, oyunu sil tekrar yükle formatlık bir durum değil.

Senin sorunun oyunun işlemci içinde gömülü olan GPU'yu kullanması, dediğim ayarlarla düzeliyor ama düzelmediyse bilmiyorum, oyunu sil tekrar yükle formatlık bir durum değil.

Oyunu komple dosyalarından ve deneitm masasından silip yüklersem sorunum düzelir mi sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı