FiveM hikaye sorularının cevapları nelerdir?

Adamlar genelde 18 yaş altı almıyor bu durumlar beni rahatsız ediyor.

Bu arada hocam siz FiveM dediniz bende sistemim 16 GB RAM ile FiveM oynatır mı diye konu açtım :D
oynanır kanka sorun çıkmaz çoğu kişinin ki 16 zaten

Adamlar genelde 18 yaş altı almıyor bu durumlar beni rahatsız ediyor.

Bu arada hocam siz FiveM dediniz bende sistemim 16 GB RAM ile FiveM oynatır mı diye konu açtım :D
ayrıca şu sorunun cevabını bilşyromsun
Motele doğru bir akşam yürüyüş yaparken açlıktan bayıldınız ve ems ekiplerine haber verdiniz.
Hastaneye götürüldünüz ve doktorlar başınıza ne geldiğini çözmeye çalışıyorlar.
"/Do kişi açlıktan bayılmıştır" komutu vermenize rağmen sizi ameliyathaneye aldılar ve sanki beyin kanaması geçirmişsiniz gibi sizi.
Ameliyat ettiler ve fatura kestiler. Roldeki hata nedir ve sonrasında nasıl bir yol izlersiniz.

Oynanır kanka sorun çıkmaz çoğu kişinin ki 16 zaten.

Ayrıca şu sorunun cevabını bilşyromsun.
Motele doğru bir akşam yürüyüş yaparken açlıktan bayıldınız ve ems ekiplerine haber verdiniz.
Hastaneye götürüldünüz ve doktorlar başınıza ne geldiğini çözmeye çalışıyorlar.
"/Do kişi açlıktan bayılmıştır" komutu vermenize rağmen sizi ameliyathaneye aldılar ve sanki beyin kanaması geçirmişsiniz gibi sizi.
Ameliyat ettiler ve fatura kestiler. Roldeki hata nedir ve sonrasında nasıl bir yol izlersiniz.

Bilmiyorum hocam.

Eminimkini 1 kere FiveM oynamamışsınızdır buraya boş duyar kasmaya gelmişsiniz.

G-old RP yayıncılar var diye giriyorum bende zaten yardımcı olursan çok sevinirim gerçekten.
Boşver yayıncılara para ödüyorlar, İyi oldukları için oynamıyorlar :D

Asgard ya da 99 Roleplay deneyin isterseniz.

Yok neymiş 5 günde bir okunuyormuş, Boş işler 5 günde ben 5 tane adamı smg ile donatırım :D minimum birde bu, Dediğim gibi Asgard ve 99 Rp iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı