FiveM için GTA 5 alınır mı?

zwozyy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim PlayStation 4 de GTA 5 var ama FiveM giremiyorum. Az once gordum indirime girmiş GTA 5, sizce FiveM için GTA 5 alınır mı?
Not: GTA 5'i 2 kere bitirdim hem FiveM hem de mod için indirmeyi soruyorum :)

RP'ye yeni yeni alışanlar için ideal bence. Zaten TR de iyi sunucu yok. Olanlara girmek çok zor. O da bir elin parmağını geçmez.

Bir çok oyuncunun övdüğü yayınlarda deli gibi izlediği sunucu (EDRP) da oynadım güzel bir başlangıç yapabilirim dedim 2500-3000 saatim vardı. Yaklaşık 3 ay oynadıktan sonra rolle alakalı admin'in yönlendirmesiyle birlikte 20 günlük bir ceza aldım. Sonra DM üzerinden saçma sapan bir oyuncuyla trash talk attığım için permaya döndü vs. VORP dışında güzel bir sunucu yok. Diğer tüm sunucularda mixing - materp dönüyor bol bol. (EDRP dahil) 🙃

Birçok oyuncunun övdüğü yayınlarda deli gibi izlediği sunucu (edrp) da oynadım güzel bir başlangıç yapabilirim dedim 2500-3000 saatim vardı. Yaklaşık 3 ay oynadıktan sonra rolle alakalı Admin'in yönlendirmesiyle birlikte 20 günlük bir ceza aldım. Sonra DM üzerinden saçma sapan bir oyuncuyla tıraşh talk attığım için permaya döndü vs. vorp dışında güzel bir sunucu yok. Diğer tüm sunucularda mixing - materp dönüyor bol bol. (edrp dahil) 🙃

Edrp, risev olsun bu tarz sunuculara girmek zor oluyor. Vorp'a girmekde sanırım ücretliydi. Troll YouTuber'lar türediği zaman bitti FiveM TR.

Edrp, risev olsun bu tarz sunuculara girmek zor oluyor. Vorp'a girmekde sanırım ücretliydi. Troll YouTuber'lar türediği zaman bitti FiveM TR.
Edrp için başvuruda gerçekten rol yapacağını inandırırsan ve güzel şekilde başvuru doldurursan akabinde mülakatta ikna edersen yazdığın sunuculara girersin. Edrp'de hile , dupe yapıp ban yiyen bile vardı. Edrp büyük bir sunucu evet ama oyuncuları çok kaliteli değil. Gruplaşma tonla ve sadece zeusidiouss'un hype'i sayesinde topluluğu mevcut. Dışarıdan bakınca sunucu çok güzel tatlı gözüküyor lakin içine girince anlıyorsun her şeyi. Heh vorp ücretli lakin girmek çok çok zor 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı