Çözüldü FiveM Kurulumunda Disk Seçme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Umut Kadir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gördüğünüz gibi dosyayı indiriyorum. Alttan açıyorum direkt C'ye kuruyor ve C'de az yerim var. Normalde E'ye kurmak istiyorum ama direkt C'ye kuruyor. Nasıl çözeceğim yardım edin.

1570274897138.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar gördüğünüz gibi dosyayı indiriyorum. Alttan açıyorum direkt C'ye kuruyor ve C'de az yerim var. Normalde E'ye kurmak istiyorum ama direkt C'ye kuruyor. Nasıl çözeceğim yardım edin.

Eki Görüntüle 512291

Çözüm basit.

• Önce kurmak istediğin yere FiveM diye klasör aç
  • Oraya setup'ı koy ve klasörde setup'ı başlat.
  • İstediğin yere kuracaktır.
Orada kaynak yazıyor, kurulacak yer değil...

1570284383379.png

C'de gösteriyor ugulamayı.

Kullanici dosyalarini C'den baska surucuye yonlendirmedi isen bunu yapip yer acabilirsin. Kurulumu da sanirim GTA V klasorune gore yapiyor. DLC Pack klasorune olmasi lazim.

Aslında E'ye atma isteğim C'de 10 GB boş yer var yani çok az. E'de ise 100 falan GB boşyerim var. E'ye atsam FPS artışı olur falan diye Eye atmak istiyorum. 1060 var 30 40 FPS alıyorum oyundan abi delireceğim.

Dostum merhaba aynı problemi yaşıyordum çözümü buldum seni de bilgilendiriyim:

• Öncelikle uygulamayı kuruyorsun
  • Masaüstüne gelen kısayola sağ tık yapıp özellikler'den dosya konumunu görüntüleye tıkla.
  • Bulduğu yerde 3 klasör mevcut: FiveM ile ilgili bunların 3'ünü seçip "kes" yap, dilediğin hard diskin içine atabilirsin herhangi bir problem yok.

Şu an yaptım bende, uygulamanın GTA V yüklü ise dosyaları bulamama gibi bir problemi yok, kendisi otomatik olarak kuruyor zaten. Mantık olarak oyunun olmadığı bilgisayara neden FiveM yüklemeye çalışasın.

Bende az önce C diskini boşaltırken FiveM'i sildim 20GB yer açıldı.

Saçma gelebilir ama setubu kuracağınız yere atıp orada çalıştırmayı denedinizmi benim bildiğim kadarıyla onu kurarken nereye kuracağını sormuyor.

Eki Görüntüle 512291

Çözüm basit.

• Önce kurmak istediğin yere FiveM diye klasör aç
  • Oraya setup'ı koy ve klasörde setup'ı başlat.
  • İstediğin yere kuracaktır.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı