FiveM LSPD mülakatı neden reddedilir?

Hocam zaten oraya +18 yaş ve +500 saat yazmışlar ama bağış yapan 10 yaşındaki çocukları mülakatsız filan torpille sokuyorlar.
Sen de Aziz'e o Diazların başındaki 10 yaşındaki çocuk (O çocuk herhalde yine oradadır) gibi ayda 4-5 bin TL atarsan seni de direkt polis yaparlar.

Dediğim çocuk o çocuk galiba. Kendisi silahını kaybettiği zaman (kendi hatasıyla) Aziz'e gidip direkt ağlıyor; aziz de silahı diğer kişiden alıp çocuğa geri veriyor.

Onun sebebi o silahın para ile satın alınıp korumalı olması korumalı silahlar her ay 2 kere talep edilebiliyor.

Onun sebebi o silahın para ile satın alınıp korumalı olması korumalı silahlar her ay 2 kere talep edilebiliyor.
Paralı olan silahtan bahsetmiyorum, çocuk normal oyunda alınan pistolunu kaybedince veriliyordu. Dediğim gibi Whitelist olmayan sunucularda oynaman önermem.

Paralı olan silahtan bahsetmiyorum, çocuk normal oyunda alınan pistolunu kaybedince veriliyordu. Dediğim gibi whitelist olmayan sunucularda oynaman önermem.

Katılıyorum zaten Pwuc'taki sesi kalın olan arkadaşlarımla asgard RP'ye geçtik. Belki Asgard'da dandiktir ama Pwuc'tan sonra hissettirmez diye düşünüyorum :D

Katılıyorum zaten Pwuc'taki sesi kalın olan arkadaşlarımla asgard RP'ye geçtik. Belki Asgard'da dandiktir ama Pwuc'tan sonra hissettirmez diye düşünüyorum :D
Asgard'da Koç ailesinin başındaki adam iyidir, Blacklerin başındaki CJ ise... Neyse ağzımı bozmayacağım. Yetkili odasına çıkarsan eğer aktif ise Kadir'in desteğe bakmasını iste, kendisi tanıdığım en iyi yetkililerden birisidir. Emrullah ve hele hele adam kayıran Staff İbrahim geldiyse destekten çık. Ben Asgard'da oynarken PWUC'u özlemiştim. Meth'te sağlam para kazanırsın sana tavsiyem Lab değil de mapin sağ süt taraflarındaki dağın üstünde bir yerlerde yap. Eğer Şerif seni yakalarsa AFK gibi davran, seni arabadan indiremediği için direkt kamu yazıyor, üstündeki methleri de alamıyor.

Geri
Yukarı