FiveM nedir?

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhabalar, GTA 5 bilgisayarımda yüklü. FiveM gibi RP oyunlarına girmek istiyorum. Nasıl girerim? Mantığı nedir? Her sunucu aynı mı? Yüklesem bilgisayara virüs bulaşır mı? Gibi sorularım var cevaplarsanız çok sevinirim.

Buradan indirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan indirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hemen izliyorum. Virüs yoktur değil mi?

FiveM GTA Online sunucusu haricindeki ozel sunuculara girmeyi saglayan bir yazilim. Girmek icin yuklemen gerekiyor.

Orijinal sitesinden indirirsen virus falan bulasmaz. Attigim site orijinal sitesi.

FiveM GTA Online sunucusu haricindeki ozel sunuculara girmeyi saglayan bir yazilim. Girmek icin yuklemen gerekiyor.

Orijinal sitesinden indirirsen virus falan bulasmaz. Attigim site orijinal sitesi.
Peki sunuculara girerken indirdiğim dosyalar yüzünden bulaşamaz mı?

Merhabalar, GTA 5 bilgisayarımda yüklü. FiveM gibi RP oyunlarına girmek istiyorum. Nasıl girerim? Mantığı nedir? Her sunucu aynı mı? Yüklesem bilgisayara virüs bulaşır mı? Gibi sorularım var cevaplarsanız çok sevinirim.
FiveM bu tür konular forumlarda milyon kere açılsın diye üretilen bir multiplayer oyun 🤓.

Hocam bilgisayarı yeni aldım virüs bulaşırsa hayatımın şokunu yaşarım. Bu arada sunuculardan bulaşabilir mi?

Öncelikle biraz yayınlarını izlemenizi sonra da o yayınlardan herhangi bir servere katılmanızı öneririm. Hem de işleyişi öğrenmiş olursunuz.

Bilinmedik serverlere girerseniz sonuçta map yükleme adı altında bilgisayarınıza yarım GB da olsa veri inecek ve bu verinin içinde virüs olma ihtimali düşükte olsa mümkün.

Geri
Yukarı