FiveM oynarken map yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Froseth

Centipat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Merhaba, FiveM'de 1.30-2 saat oynadıktan sonra oyunu kapat aç yapmadığım sürece hiçbir yerde 30-40 saniye sabit durmadığım sürece yüklenmiyor. FiveM'i tekrardan silip yükledim yine çözülmedi. Ne yapabilirim? Oyunun kurulu olduğu yer neredeyse Full dolu ondan olabilir mi?

Çok fazla sunucu değiştirdim hepsinde aynı sorunu yaşıyorum.
Bunun sebebi oyunun yüklü olduğu depolama biriminin yavaşlığından kaynaklı olabilir. Yama veya Modlar fazla ise dokuları yüklemede zorlanır. Bu her mod veya yama yapılabilen GTA oyunlarında görülen sorunlardan.

Sana bir çözüm önerecek olursam FiveM'in dosyalarına girip "cache" isimli dosyaya girip oradanda "priv" adlı bir klasör olucak. Onu sil daha sonra tekrar sunucuya girip gereken dosyaları yükle.

Bunun sebebi oyunun yüklü olduğu depolama biriminin yavaşlığından kaynaklı olabilir. Yama veya Modlar fazla ise dokuları yüklemede zorlanır. Bu her mod veya yama yapılabilen GTA oyunlarında görülen sorunlardan.

Sana bir çözüm önerecek olursam FiveM'in dosyalarına girip "cache" isimli dosyaya girip oradanda "priv" adlı bir klasör olucak. Onu sil daha sonra tekrar sunucuya girip gereken dosyaları yükle.
Baştan yükledim yinede oluyor. Oyun D'de yüklü ve D neredeyse tamamen dolu ondan olabilir mi?

Geri
Yukarı