FiveM PvP'de Tek Yemek

DANAKILIKLI

Centipat
Yer
United States
Daha fazla  
Meslek
Kara Ambar kamyoncular derneği
FiveM PvP sunucularında takılırken aimim ortalama olmasına rağmen herkesten tek yiyorum ve ben onları vuramıyorum. 5-10 mermi atıyorum o bana 2 mermi attığı gibi ölüyorum? Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
FiveM PvP sunucularında takılırken aimim ortalama olmasına rağmen herkesten tek yiyorum ve ben onları vuramıyorum. 5-10 mermi atıyorum o bana 2 mermi attığı gibi ölüyorum? Neden?

Bazı sunucularda only HS oluyor ondan kaynaklı olabilir.

Hayır hocam sağ tık basılı tutup sıkıyorum yani nişan alarak.
Önceden tarak kafanın ekibindeydim belki tanıyorsundur çoğu kişi sağ tık kullanmadan direk sol tık kullanarak ve olabildiğince sabit bir şekilde kalmadan pvp atıyordu.

Önceden tarak kafanın ekibindeydim belki tanıyorsundur çoğu kişi sağ tık kullanmadan direk sol tık kullanarak ve olabildiğince sabit bir şekilde kalmadan PvP atıyordu.

Shift ve sol tık kullanıyorlardı sadece.

Önceden tarak kafanın ekibindeydim belki tanıyorsundur çoğu kişi sağ tık kullanmadan direk sol tık kullanarak ve olabildiğince sabit bir şekilde kalmadan pvp atıyordu.

Bende pvp de profesyonel değilim akıl veriyor gibi olmiyim ama onlardan gördüğüm kadarını aktardım.

Bende pvp de profesyonel değilim akıl veriyor gibi olmiyim ama onlardan gördüğüm kadarını aktardım.
Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı