Valorant'ta tek yemek

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu oyun bana saçma gelmeye başladı artık.
CS:GO'yu hiç oynamam mesela ama aimimden dolayı yine iyi oynayabiliyorum.

Aimim sorunlu değil, poligonda çalışıyorum.
Crosshair Placement'im kötü değil; rakibin nereden çıkacağını gayet tahmin ediyorum ve %90 doğru tahmin ediyorum.

En büyük sorunum ise rakiple ne zaman karşı karşıya gelsem, rakibi rakipten önce görsem, Crosshair'i rakibin kafasına hizalayıp vurmaya çalışsam rakip beni tekte indiriyor, benim mermim ise yanlara doğru kayıyor.

Counter strafing olsun, spray atmak olsun hepsini yapıyorum ama rakip koşarak bile tekte indiriyor beni.

Ben mi kötüyüm yoksa oyun mu saçma bilemedim...

Genelde CTRL kullanma diyorlar, bu sefer rakip CTRL kullanınca beni öldürüyor.

Bu oyun bana saçma gelmeye başladı artık.
CS:GO'yu hiç oynamam mesela ama aimimden dolayı yine iyi oynayabiliyorum.

Aimim sorunlu değil, poligonda çalışıyorum.
Crosshair Placement'im kötü değil; rakibin nereden çıkacağını gayet tahmin ediyorum ve %90 doğru tahmin ediyorum.

En büyük sorunum ise rakiple ne zaman karşı karşıya gelsem, rakibi rakipten önce görsem, Crosshair'i rakibin kafasına hizalayıp vurmaya çalışsam rakip beni tekte indiriyor, benim mermim ise yanlara doğru kayıyor.

Counter strafing olsun, spray atmak olsun hepsini yapıyorum ama rakip koşarak bile tekte indiriyor beni.

Ben mi kötüyüm yoksa oyun mu saçma bilemedim...

Genelde CTRL kullanma diyorlar, bu sefer rakip CTRL kullanınca beni öldürüyor.

Rankınız nedir hocam.

Hangi elodasın? Düşük eloda isen CTRL basma. Aimini yerde tut.
Düşük eloda adam görünce millet allahına kavuşmuş gibi eğilip taramaya başlıyor 1 tık D ye basıp HS atsanız bitti gitti iş.

CTRL çok büyük bir problem değil sprayiniz iyiyse bir sorun çıkarmaz.
Asıl sıkıntı sprayi atarken mermiler yana kayıyor, sinirimi bu bozuyor.
Hangi elodasın? Düşük eloda isen CTRL basma. Aimini yerde tut.
Düşük eloda adam görünce millet allahına kavuşmuş gibi eğilip taramaya başlıyor 1 tık D ye basıp HS atsanız bitti gitti iş.
Demir 3.
1 tık D ye basıp HS atsanız bitti gitti iş.
Bunu çok iyi yapıyordum ama yapamıyorum bunu şimdi.

Peki sizce hangi crosshairi kullanmalıyım?
Tavsiyeleriniz var mı?

Kanka gavurun tohumlarında nasıl bir aim varsa yine vuruyorlar.
Şunu sakın unutma. Rakibin peekleyeceği yeri biliyorsan o çıktığında ateş etme, sürekli hs dener gibi ateş et o tam çıkarken kurşunu beynine plastik ördek gibi yiyecek zaten.

Senin o nasıl vuruyor bunlar dediğin kişiler normalde seni vurduğunu bile fark etmiyor, rastgele hs deniyorlar.

Geri
Yukarı