FiveM Racon RP oynanır mı?

Racon rp daha beter. Adminleri aşırı bilgisiz ve yaş olarak küçük ayrıca sebepsiz yere bana hile denildi ve ban attılar. Biz fivem oyununu çetecilik yapmadan gerçek aileymiş gibi arkadaşlarımla oynuyoruz 7-8 kişiyiz bende kasaydım ve donate araç olan supra modelini aldım.Arabayı aldıktan 2 dakika sonra bana ban atıldı ban atan arkadaş itiraz için bana bi olanak sağlamadı bende arkadaşıma yazdırdım hile yaptığımı ve asla açılmicağını söyledi fakat arkadaşım log kayıtlarını kontrol edin zaten paraların nerden geldiği gözükür dedi admin arkadaş daha logların kontrolünü sağlamayı bile bilmediğinden açılmicak dedi. Bizim kaç günlük emeği çöpe attılar ayrıca kesinlikle hile kullanmadım yalancılık işinde server gibi başarısızlar.

Ronin 300 saat altı ve 18 yaş altı almıyordu belki o yüzden fark edip banlamış olabilirler
zaten racona dün girdim adminkei çok kötü ve roninde aim bottan ban yedim ama aim bot falan yok ve dcdende banladılar

Racon RP daha beter. Adminleri aşırı bilgisiz ve yaş olarak küçük ayrıca sebepsiz yere bana hile denildi ve ban attılar. Biz FiveM oyununu çetecilik yapmadan gerçek aileymiş gibi arkadaşlarımla oynuyoruz 7-8 kişiyiz bende kasaydım ve donate araç olan Supra modelini aldım. Arabayı aldıktan 2 dakika sonra bana ban atıldı ban atan arkadaş itiraz için bana bir olanak sağlamadı bende arkadaşıma yazdırdım hile yaptığımı ve asla açılmicağını söyledi fakat arkadaşım log kayıtlarını kontrol edin zaten paraların nereden geldiği gözükür dedi admin arkadaş daha logların kontrolünü sağlamayı bile bilmediğinden açılmacak dedi. Bizim kaç günlük emeği çöpe attılar ayrıca kesinlikle hile kullanmadım yalancılık işinde server gibi başarısızlar.

Ronin 300 saat altı ve 18 yaş altı almıyordu belki o yüzden fark edip banlamış olabilirler

Ronini önermem hocam gunrp olmaya başladı b*ku çıktı o sunucunun.

Zaten racona dün girdim adminkei çok kötü ve roninde aim bottan ban yedim ama aim bot falan yok ve dcdende banladılar

Hocam daha geçen gün bana bırakıyorum dediniz eğer mazeretiniz başka bir şey ise doğru olanı söyleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ronini önermem hocam gunrp olmaya başladı b*ku çıktı o sunucunun.

Hocam daha geçen gün bana bırakıyorum dediniz eğer mazeretiniz başka bir şey ise doğru olanı söyleyebilirsiniz.

Hayır bıraktım ve 2 gündür de ronindeki adminlere ulaşmaya çalışıyorum olmazsa büyûk ihtimal FiveM oynamam.

Hocam FiveM'de ronin RP'de sebepsiz yere ban yedim banımı da açmıyorlar racon RP girmeyi düşünüyorum oynanır mı?
oynanmaz reis boş agreisf var kenevir paketlemeden adamlar pusuyo otobanda agresif yapıp bıçaklıyolar güzel scriptler var iyi uğraşmışlar lspd kadrosu değişmesi lazım polisin etrafında 3 kez döndum diye lastıklerıme sıktılar neden sıktığını sordugumda belkı benı vurcan dıyo komikler valla

Asla oynanmaz herkes cıvık cıvık hareketler sergiliyor adminler çok kaba 100 saat kuralı var sanıyorsun çok nezih hard RP dönecek içeri bir giriyorsun herkes 12 yaşında :D

Geri
Yukarı