FiveM roleplay ekip üyesi

Dom

Hectopat
Merhaba, çok uzun süredir oynadığım bir sunucuda blackmarket işletmekteyim. Keyifli bir ekibim var yeni insanları aramıza katmak istiyoruz. Eğlenceli bir ortamımız var, gelmek isteyen herkesi bekleriz.

Discord: Nano#6454.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, çok uzun süredir oynadığım bir sunucuda blackmarket işletmekteyim. Keyifli bir ekibim var yeni insanları aramıza katmak istiyoruz. Eğlenceli bir ortamımız var, gelmek isteyen herkesi bekleriz.

Hocam katılmak isterim fakat hangi sunucu, kaç yaş ve üstü, kaç saat üstü alınıyor sunucuya ve ekibe biraz bilgi verebilir misiniz?

Hocam katılmak isterim fakat hangi sunucu, kaç yaş ve üstü, kaç saat üstü alınıyor sunucuya ve ekibe biraz bilgi verebilir misiniz?
Sunucuda yaş ortalaması 20 üzeri, yine ekiptede yaş ortalamamız 20 yaş ve üzeri eğer discord'dan eklersen detaylı konuşuruz.

Sunucuda yaş ortalaması 20 üzeri, yine ekiptede yaş ortalamamız 20 yaş ve üzeri eğer Discord'dan eklersen detaylı konuşuruz.

Tamamdır yarın ekleyeceğim.

Nano#6454 arkadaşlık isteklerini kabul etmiyor. Arkadaş olabilmeniz için onun seni eklemesi gerek diyor hocam en iyisi ben vereyim. Draugr#3044

Son düzenleme:

Nano#6454 arkadaşlık isteklerini kabul etmiyor. Arkadaş olabilmeniz için onun seni eklemesi gerek diyor hocam en iyisi ben vereyim. Draugr#3044

Hocam nick bulunamadı diyor hata veriyor tekrar kontrol edebilir misin? Ben tekrar açıyorum arkadaşlık davetini.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı