FiveM Server Önerisi

Hepsi için aynı şeyi diyorum. Vorp örnekti. Bana göre hiçbiri roleplay sunucusu değil. Rolün sesle yapılması bile bunu kanıtlar nitelikte. Emote nasıl veriliyor? Log nasıl tutuluyor? 7/24 video çekmen mi lazım? Ayrıca insanların yanında birileri olabilir, rahatça konuşamayabilir. Ne bileyim yaşı yetmiyordur. Ses yoluyla karaktere duygusal efektler verilemez.

Aaaahh ahhh acı çekiyorum abicim svnin yaş sınırı 18 sen ne diyorsun öyle bir durumda adam role girmez zaten 1 saat sıra bekliyor millet.

Aaaahh ahhh acı çekiyorum abicim svnin yaş sınırı 18 sen ne diyorsun öyle bir durumda adam role girmez zaten 1 saat sıra bekliyor millet.
İşte.. Yaş sınırı 18. 18 yaş altındakiler ne yapacak? Bunu hiç düşündün mü?

Eightborn SAMP'ta Vendetta RPG'ye benzemeye çalışıyordu. Bana göre yine özgün değildi. GTA V'te kaliteyi iyice sesli roleplaye çekmiş.

Eightborn da aynı. Hiçbirinde role dair bir şey göremedim, arada bir videolarını seyrediyorum.

Yeni baron geldikten sonra kendileri de dediler server fun RP'ye kaydı, kurallar çiğnendi, bu yüzden bir sürü kişi ban yedi ve chatin gazına gelmesin diye yasak getirildi. Eğer ki serverın son zamanlarından bahsediyorsanız doğru ama 3-4 hafta bozdular diye sorun yapmayın. V2'de wipe da gelince her şey eski rayına oturacaktır.

Yeni baron geldikten sonra kendileri de dediler server fun RP'ye kaydı, kurallar çiğnendi, bu yüzden bir sürü kişi ban yedi ve chatin gazına gelmesin diye yasak getirildi. Eğer ki serverın son zamanlarından bahsediyorsanız doğru ama 3-4 hafta bozdular diye sorun yapmayın. V2'de wipe da gelince her şey eski rayına oturacaktır.
Açılıştan beri kötüydü. Bu sunucuların hiçbiri roleplayın "r" sine sahip değil. Elraen'in rol bilgisi yok demiyorum, var. Ama onun rol yapması sunucunun roleplay sunucusu olduğu anlamına gelmiyor. Eightborn da, diğerleri de gözümde freeroam sunucusudur.

Açılıştan beri kötüydü. Bu sunucuların hiçbiri roleplayın "r" sine sahip değil. Elraen'in rol bilgisi yok demiyorum, var. Ama onun rol yapması sunucunun roleplay sunucusu olduğu anlamına gelmiyor. Eightborn da, diğerleri de gözümde freeroam sunucusudur.
Hocam siz hangi platformda rol yapıyorsunuz?
Vallahi bende arıyorum bulursan ve yaş sınırı 15'den yüksek değilse bana da söyle. Şu an drift de dolanıyorum ne yapalım sv yok :(

Yaş sınırı nedir hocam?
17

Daha bir şey demeyeceğim. Roleplay yapmaya başlamak istiyorsan:

Doğru diyorsunuz, şu an rol bilen düzgün bir sunucu bulmak çok zor bu sebeple çoğu kişi bıraktı zaten. Düzgün bir sunucu bulamazsam bende bırakacağım ki bu konuyu da o sebeple açmıştım. Çoğu sunucuda destek ekibi çöp, rol bilmiyor, haksız olanı savunuyor. Oyun içinde de çok fazla hata dönüyor. Herkes neredeyse Türk karakter oynuyor, selamun aleyküm diye konuya giriyorlar vb..

Yeni konular

Geri
Yukarı