FiveM Sesten Tanımak

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir kural ihlali için danışıyorum. Şöyle bir senaryo sunayım: "Yolda ilerlerken kırmızı maskeli insanların olduğu bir araba sizi durdurdu ve üzerinizdeki her şeyi aldı. Aradan bir 1 saat geçti, plakasını bilmediğiniz aynı arabayı gördünüz , kişilerin sesi de soyan kişilerle örtüşüyor ama bu kez yüzleri bir şekilde açık." bu durumda, soyguncuları seslerinden tanımak role dahil mi, yani bunu yapabilir miyim veya şüphelenmem halinde LSPD'ye bildirebilir miyim?

Merhaba, bir kural ihlali için danışıyorum. Şöyle bir senaryo sunayım: "yolda ilerlerken kırmızı maskeli insanların olduğu bir araba sizi durdurdu ve üzerinizdeki her şeyi aldı. Aradan bir 1 saat geçti, plakasını bilmediğiniz aynı arabayı gördünüz, kişilerin sesi de soyan kişilerle örtüşüyor ama bu kez yüzleri bir şekilde açık." bu durumda, soyguncuları seslerinden tanımak role dahil mi, yani bunu yapabilir miyim veya şüphelenmem halinde Lspd'ye bildirebilir miyim?

Hayır maskesi varsa sesten tanıyamazsın.

Merhaba, bir kural ihlali için danışıyorum. Şöyle bir senaryo sunayım: "Yolda ilerlerken kırmızı maskeli insanların olduğu bir araba sizi durdurdu ve üzerinizdeki her şeyi aldı. Aradan bir 1 saat geçti, plakasını bilmediğiniz aynı arabayı gördünüz , kişilerin sesi de soyan kişilerle örtüşüyor ama bu kez yüzleri bir şekilde açık." bu durumda, soyguncuları seslerinden tanımak role dahil mi, yani bunu yapabilir miyim veya şüphelenmem halinde LSPD'ye bildirebilir miyim?
Hayır, ihlal olmaz.

Sana acilen FiveM'i bırakmanı öneriyorum, oradakiler rol değil, freeroam. Gerçekten rol yapmak istiyorsan, SA-MP 19 Roleplay'e gelmeni tavsiye ederim.

Hocam SA-MP 19 roleplay oynanıyor mu, user sayısı ve roleplay nasıl acaba? 2010'dan beridir sa-MP rp yapan birisiyim, sunucuyu anlatır mısınız?
Oyuncu sayısı gayet iyi, gün içerisinde 60-150 arası dolanıyor. Roleplay konusunda hiç şüpheniz olmasın, herkes mükemmel rol yapıyor. Troll ve hile yok. Forumuna gidip bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı