FiveM'de tıklanan içerikler geç gözüküyor

Emirhan Sağlam

Centipat
Daha fazla  
Ben bilgisayarıma FiveM indirdim Türk RP sunucularında para kasmak için ama ne zaman bir şeye tıklasam neredeyse gerçekleşmesi 1 dk sonra ya da saniyeler sonra gerçekleşiyor. Ve bu çok sinir bozucu sizce nedeni nedir?
Sistem: RX550, i511400F, 16RAM, 480GB SSD.
Pingten düşünüyorum başka bir sorun olabilir mi? Isınma vs falan umarım yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

Yahu şimdi aklıma geldi işlemci ısısına baktım 85 derecenin üzerinde gösteriyor hep en kötü 80 falan bu normal mi? Ne yapmam gerek yeni değiştim termal macununu falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecikmenin sisteminle alakası olduğunu zannetmiyorum. Gecikmeyle alakalı. Sorun internet yani.
Yahu şimdi aklıma geldi işlemci ısısına baktım 85 derecenin üzerinde gösteriyor hep en kötü 80 falan bu normal mi?
Her şeye normal diyen var ama bana kalırsa değil. Tabii kullandığın ekran kartını bilmiyorum. Ben kendi sistemimde (1050 Ti) 72 dereceyi geçirmemeye çalışıyorum.

Ben bilgisayarıma FiveM indirdim Türk RP sunucularında para kasmak için ama ne zaman bir şeye tıklasam neredeyse gerçekleşmesi 1 dk sonra ya da saniyeler sonra gerçekleşiyor. Ve bu çok sinir bozucu sizce nedeni nedir?
Sistem: RX550, i511400F, 16RAM, 480GB SSD.
Pingten düşünüyorum başka bir sorun olabilir mi? Isınma vs falan umarım yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

Yahu şimdi aklıma geldi işlemci ısısına baktım 85 derecenin üzerinde gösteriyor hep en kötü 80 falan bu normal mi? Ne yapmam gerek yeni değiştim termal macununu falan.
Bendede aynı sorun var. Ekran kartı kullanımı %100 e ulaştığı için oluyor bende. Ekran kartın yetersiz olabilir.

Ne yapmalıyım? Benimkisi hep %100 de nasıl düşürebilirim?

Ya bir de PC mavi ekran veriyor hatada CPU over temperature yazıyor ne yapmalıyım?
İşlemcinin soğutması yeterli değil. Kule tipi bir hava soğutma alabilirsiniz.

Ekran kartını değişmeniz gerekiyor. Elinizdeki ekran kartı yeterli değil.

Geri
Yukarı