FiveM'e girince bilgisayar kapanıyor

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar, fiveme girince bilgisayarım yarım saat 40 dakika sonra kapanıyor. Diğer oyunlar da öyle bir problem yok ama fiveme girince böyle oluyor. Sorun PSU dan mı kaynaklıdır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer oyunlardan kastınız neydi acaba? GTA'dan daha ağır oyun var mı diğer oyunlar listenizde. Ayrıca Mavi ekran aldınız mı bu aralar?
Hayır. Ağır olarak yok da cs go valorant var bir tek bilgisayarım da
kaç
Benzer sorunu yaşıyordum en iyisi FurMark'la test et kapanıyorsa PSU kaynaklı olma ihtimali yüksek.
Kaç dakika ?

Merhaba arkadaşlar, FiveM'e girince bilgisayarım yarım saat 40 dakika sonra kapanıyor. Diğer oyunlar da öyle bir problem yok ama FiveM'e girince böyle oluyor. Sorun PSU'dan mı kaynaklıdır sizce?

Aynı sorun bende de var GTA 5'in kendisinde hiçbir sorun olmadan oynayabiliyorum. FiveM giriyorum yarım saat sonra hiçbir hata vermeden bilgisayar komple kapanıyor.
Acaba sen sorunu çözdün mü? Çözdüysen yardımcı olur musun bana da?

Oyunu açıp oynarken bir yandan da ısı değerlerini kontrol eder misiniz ? Çok ısındığından kendini korumak için kapatıyor olabilir. Oyunda kasma var mı ?
Hiç bir şekilde fps düşmesi almıyorum oyunum gayet akıcı.
Isınma kaynaklı olsa Gta 5 online - Ark survival evolved - Forza Horizon gibi oyunlarda da yapması gerekmez mi?
Sadece Fivem de yapıyor çünkü diğer oyunlarımda hiç birşey yapmıyor.

Hiç bir şekilde fps düşmesi almıyorum oyunum gayet akıcı.
Isınma kaynaklı olsa Gta 5 online - Ark survival evolved - Forza Horizon gibi oyunlarda da yapması gerekmez mi?
Sadece Fivem de yapıyor çünkü diğer oyunlarımda hiç birşey yapmıyor.
Ben sorunu PSU değiştirirek ve GTA 5 sil yükle yaparak çözdüm. Hangisi gerçek çözüm net bir bilgi veremem.

Ben sorunu PSU değiştirirek ve GTA 5 sil yükle yaparak çözdüm. Hangisi gerçek çözüm net bir bilgi veremem.
Bende şuanda coolermaster elite v3 600w 120mm PSU var.Format attım bilgisayara sadece gta 5'i yükledim fivem'e girdim düzelmedi.PSU'm da yeterli olduğunu düşünüyorum.Senin de aynısı sanırım parçalarımda yazıyor ama.

Bende şuanda coolermaster elite v3 600w 120mm PSU var.Format attım bilgisayara sadece gta 5'i yükledim fivem'e girdim düzelmedi.PSU'm da yeterli olduğunu düşünüyorum.Senin de aynısı sanırım parçalarımda yazıyor ama.
Ben değiştirdim onu işte. Benim dış kasa da kötüydü. Hem kasa hem yüksek bir PSU aldım. Sorun çözüldü benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı