Fiverr istenilen iş tamamen yapılmadığında ne olur?

xEgel

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Fiverr'de bir iş aldım ve yaklaşık %95'ini bitirdim. Ama geriye oldukça zor bir kısım kaldı. Bu kısımı yapmazsam ya da yarım tamamlarsam alıcı parasını geri alabilir mi? Yani açtığı siparişi iptal edebilir mi? İşi yaparken video kaydı almıştım.

Fiverr'de bir iş aldım ve yaklaşık %95'ini bitirdim. Ama geriye oldukça zor bir kısım kaldı. Bu kısımı yapmazsam ya da yarım tamamlarsam alıcı parasını geri alabilir mi? Yani açtığı siparişi iptal edebilir mi? İşi yaparken video kaydı almıştım.
İşinizi düzgün yapmayacaksanız neden Gig oluşturdunuz?

Pekala, Kolay gelsin:)
Hazır bir bilgili bulmuşken, örnek veriyorum ben işi tamamen bitirdim ama müşteri istediğim gibi yapmadı yada direk işi yapmadı diyip iptal edebilir mi? Yada işin %85-90'ını bitirmişken siparişi iptal edebiliyor mu?

Hazır bir bilgili bulmuşken, örnek veriyorum ben işi tamamen bitirdim ama müşteri istediğim gibi yapmadı ya da direk işi yapmadı deyip iptal edebilir mi? Ya da işin %85-90'ını bitirmişken siparişi iptal edebiliyor mu?

Sanırım bu konu ile alakalı kesin bir politika bulunmuyor fakat destek ekibi ile sorun çözümlenebilir diye düşünüyorum. Bende Fiverr'a başlayalı çok olmadı o yüzden net bilgi sunamayacağım.

Sanırım bu konu ile alakalı kesin bir politika bulunmuyor fakat destek ekibi ile sorun çözümlenebilir diye düşünüyorum. Bende Fiverr'a başlayalı çok olmadı o yüzden net bilgi sunamayacağım.
Her işi video kaydına almak lazım o zaman.

Geri
Yukarı