Fiverr'da dolandırılma ihtimali var mı?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Mesela şu şahıs Nijerya'dan özellikle en çok dolandırıcı olan yerlerden de birisidir ki, bizzat başıma gelen şeyler. Ama Fiverr'da dolandırılmam diye düşünüyorum. Adamı puanı da kötü değil aslında ama yine de sorayım dedim.

1687287763329.png

Aracılı alışveriş, güvenli.
Tamam hocam da şimdi bu adam diyor ki, Ben Senin alan adını dan.com ve sedo.com gibi yerlerde müşterilerin görmesi için daha ön planda çıkaracağım. Peki tamam bu adam da Sedo.com da listelesin ben de ee farkımız ne oldu şimdi?

Hadi o adam domaini aldı diyelim ondan mı alacak Benden mi alacak belli bile değil. O kısım kafamı karıştırdı açıkçası. Bunu bilmek istiyorum sadece.

Merhaba. Mesela şu şahıs Nijerya'dan özellikle en çok dolandırıcı olan yerlerden de birisidir ki, bizzat başıma gelen şeyler. Ama Fiverr'da dolandırılmam diye düşünüyorum. Adamı puanı da kötü değil aslında ama yine de sorayım dedim.

Eki Görüntüle 1829548
"Waşşap va mı fayvır kastı ordan konuşak" diyen veya benzeri olan arkadaşları yolcu et, gerisi site üzerinden çalışıyordur, onlar tamamdır.

Dolandırılma sın ama başın ağrır, zaman kaybedersin.
Ne gibi başım ağrır hocam?

"Waşşap va mı fayvır kastı ordan konuşak" diyen veya benzeri olan arkadaşları yolcu et, gerisi site üzerinden çalışıyordur, onlar tamamdır.
Bir de böyle diyenler açıkçası bu adama zaten Ben kendim yazdım hocam.

Te le gram özellikle kesik yazanlar :D

Bir de böyle diyenler açıkçası bu adama zaten Ben kendim yazdım hocam.
Te le gram özellikle kesik yazanlar :D
Te le 5 gram arkadaşlardan uzak durmakta fayda var. :) Bu tür sitelerin amacı, ödeme sistemlerini güvenceye alıp iki tarafın kötü tecrübeler yaşamasını engellemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı