Fiyat Farkında Değer mi? i7-12650H vs i5-12450H

Egemen 07

Decapat
Makaleler
1
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
Fiyat farkında değer mi? İş(2B, Adobe) ve oyun olarak eşit öncelik veriyorum.

Fiyat farkında değer mi? İş(2b, Adobe) ve oyun olarak eşit öncelik veriyorum.

i7 geçmek için değer bence performans farkı var cidi şekilde.

Yapmışım bir hata o zaman. Dikkatimden kaçmıştı şimdi görüyorum bu i7'li olanı.

Fiyat bayağı iyi ama olabildiğince RAM ve SSD'den kısmışlar. Alınır gene de.

Hocam size geldiğinde açmadan geri gönderin bence ben olsam öyle yapardım madem almışsınız almışken uzun ömürlü olsun.

Hocam size geldiğinde açmadan geri gönderin bence ben olsam öyle yapardım madem almışsınız almışken uzun ömürlü olsun.
İşimi yaparken üzmesin kastırmasın yeter dediğimde sizce ekstra 5K vermeye değer miydi ki. Fikriniz var mıdır? En az 3-5 sene gitse iyidir. Bakımlarını vs mis gibi yaparım.

İşimi yaparken üzmesin kastırmasın yeter dediğimde sizce ekstra 5K vermeye değer miydi ki. Fikriniz var mıdır? En az 3-5 sene gitse iyidir. Bakımlarını vs mis gibi yaparım.

RTX 4060 da taşır işlemleri gerek yok o zaman uğraşmaya i5 12450H kötü bir işlemci değil işinizi yaparsınız RAM olarak da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

RTX 4060 da taşır işlemleri gerek yok o zaman uğraşmaya i5 12450H kötü bir işlemci değil işinizi yaparsınız RAM olarak da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

İnan şu yorumu okumak içimi öyle bir rahatlattı ki :) kendi içimden böyle telafi ediyordum başkasından duymak iyi oldu. En kötü GPU acceleration açar kullanırım RTX 4060 çok sağlam GPU.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnan şu yorumu okumak içimi öyle bir rahatlattı ki :) kendi içimden böyle telafi ediyordum başkasından duymak iyi oldu. En kötü GPU acceleration açar kullanırım RTX 4060 çok sağlam GPU.

Evet 4060 cidden güçlü bir kart driver kurarken en fazla Adobe vs. takılıyor isen iş sürücüsünü kur ben arada oyun oynarım diyorsam oyun driverini kur.

Fiyat farkında değer mi? İş(2b, Adobe) ve oyun olarak eşit öncelik veriyorum.

Bütçeniz nedir?

Geri
Yukarı