Fiyat performans ağ kartı önerisi

DeliKaplumbaga

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler öncelikle kendime anakartımda Wi-Fi özelliği olmadığı için ve Ethernet kablosunu çekmenin zorlu bir ev düzenine sahip olduğu için ağ kartı almaya karar verdim. Ağ kartına yönelme sebebim USB olanlar daha kararsız oluyormuş diye duydum fakat doğruluğunu bilemem.

Amacım gelecek planlı bir kere de alayım bundan sonraki alacağım anakartlarda Wi-Fi özelliğine ekstra para vermemek. Onun için önerilerinize açığım ve okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Aklımda olan herhangi bir model yok çünkü pek bu konuyla ilgili bir fikrim de yok ancak hepinizin önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne amaçla kullanacağına bağlı, eğer ben oyun oynacağım dersen WİFİ ile biraz zor oynarsın. Eğer günlük kullanım film, müzik vb gibi faaliyetlerde kullanacağım dersen WİFİ KARTI önerebilirim.

Ne amaçla kullanacağına bağlı, eğer ben oyun oynacağım dersen WİFİ ile biraz zor oynarsın. Eğer günlük kullanım film, müzik vb gibi faaliyetlerde kullanacağım dersen WİFİ KARTI önerebilirim.
Anakart değiştirmeden önce Wi-Fi'da ping sıkıntım yoktu oyun oynarken bizim buranın altyapısında ping sorunu yok. Ama genel olarak evet oyun amaçlı.

Geri
Yukarı