Fiyat performans ekran kartı önerisi

WhiteSton

Centipat
PUBG'de kasmayacak Detroit Became Human'ı yüksek ayarda oynatacak ve fiyatı çok düşük olacak bir ekran kartı önerisi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki sistemin özelliklerini ve kaç watt PSU'ya sahipsiniz bunları belirtirseniz çok daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

RX 570 ve GTX 1650S. RX 570 verilen paranın performansa dönüştüğü en iyi kart. 1650S ise RX 580'den güçlü ve yazılım konusunda daha başarılı bir grafik sunuyor. İşlemciniz nedir?

Bu özelliklerde düşük fiyat aramak bilgisizlik olarak nitelendiriyorum, istediğiniz özel oyunlar için gerekli ekran kartları yüksek maliyetli oluyor.

Son düzenleme:
RX 570 ve GTX 1650S. RX 570 verilen paranın performansa dönüştüğü en iyi kart. 1650S ise RX 580'den güçlü ve yazılım konusunda daha başarılı bir grafik sunuyor. İşlemciniz nedir?

Bu özelliklerde düşük fiyat aramak bilgisizlik olarak nitelendiriyorum, istediğiniz özel oyunlar için gerekli ekran kartları yüksek maliyetli oluyor.
Muhtemelen bu özellikleri sağlayan en düşük kartı istiyor. Şart koymuş ve en ucuzunu alacak, bilgisizlik demeye gerek yok.

Muhtemelen bu özellikleri sağlayan en düşük kartı istiyor. Şart koymuş ve en ucuzunu alacak, bilgisizlik demeye gerek yok.
Fiyatı çok düşük demiş, kesin bütçe verseymiş keşke. 1K-800₺ civarı gibi ama şu an alınabilecek en iyi kart RX 570 olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı