Fiyat/Performans kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1000-1500

Anlcn03

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kablosuz bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum ama birkaç marka üzerinde çok kararsız kaldım Rampage Fury X Wireless, Logitech G435, HyperX Cloud Core Wireless, Razer opus X gibi. Bütçe maksimum 1.400 1.500 ne kadar ucuz olursa benim için o kadar iyi olur başka tavsiye ederseniz, yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

G435 eğer kafan küçükse almanı tavsiye ederim hafif olması benim için tek artisiydi.
Ses kalitesi içinse düz ses profili var bu yüzden bu kulaklığı Dolby Atmos gibi yazilimlarla kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü düz şekilde kullandığınızda sesi gerçekten az.
Eğer kafanız küçükse G435 konforlu olmasıyla birlikte begeneceksinizdir.

Rampage Fury bazi kronik sorunları var cızırtı gibi (bu sorun her üretilen modelde yok, şansına sorunsuz olanı gelebilir)
Onun dışında gayet güzel kulaklık alınabilir.

G435 eğer kafan küçükse almanı tavsiye ederim hafif olması benim için tek artisiydi.
Ses kalitesi içinse düz ses profili var bu yüzden bu kulaklığı Dolby Atmos gibi yazilimlarla kullanmanızı tavsiye ediyorum çünkü düz şekilde kullandığınızda sesi gerçekten az.
Eğer kafanız küçükse G435 konforlu olmasıyla birlikte begeneceksinizdir.

Rampage Fury bazi kronik sorunları var cızırtı gibi (bu sorun her üretilen modelde yok, şansına sorunsuz olanı gelebilir)
Onun dışında gayet güzel kulaklık alınabilir.

Rampage Fury çok güzel geliyor ama Rampage markasına o para verilmez diyor çoğu kişi.

Yeni konular

Geri
Yukarı