Fiyat performans klavye önerisi

ElNino01

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süre götürecek bir amiral gemisi arıyorum. Mekanik olup olmaması önemli değil ama olursa iyi olur yani önerileriniz öncelik mekanik olsun. Çok pahalı olmasın şu an Rampage Strike RMx GX7 kullanıyorum ve mekanikleri hemen bozuluyor. Dediğim gibi sağlam uzun yıllar gidecek bir fiyat performans ürünü arıyorum.

Yaklasik 1.5 yıldır Redragon K552 kullanıyorum dusunurseniz oneririm tek eksik yani RGB'ler tek tek ayarlanamiyor ama onun haricinde cok memnunum bu zamana kadar tik demeden calisti.

Çok pahalı olmasın derken ne kadardan bahsediyorsunuz anlayamayız hocam. Maksimum olacak şekilde bütçe belirtin.

Piyasayı çok bilmiyorum ama çok bir şey vermekde istemiyorum. En son 500'e almıştım şimdi 800 900 arası var ise olabilir ama bu fiyatlara yoksa mecbur üstüne çıkacağız.

Piyasayı çok bilmiyorum ama çok bir şey vermekde istemiyorum. En son 500'e almıştım şimdi 800 900 arası var ise olabilir ama bu fiyatlara yoksa mecbur üstüne çıkacağız.

Hocam. 800-900 var 2K TL'ye de var. O sizin bütçenize kalmış.

830 TL'ye AK680 var.

Hocam AliExpress şüphelerim var fakat NumLock olursa daha iyi olur Hepsiburada Trendyol gibi siteler olursa daha memnun olurum.

AliExpress size bir sorun yaratmaz merak etmeyin. :D Günde kaç kişiye öneriyoruz hocam burada bir sorun yaşansa haberimiz olur. Yurt içi şart diyorsan bu modele indirim bekle.

Yeni konular

Geri
Yukarı