Fiyat performans SSD önerisi

Görünüşe göre kimse James Donkey tavsiye etmemiş. Sevindim. Şimdi biri beni çıldırtmak için tavsiye eder.

JAMES Donkey Fiyat/Performans ürünü değil.

Bunun sebebi adının eşşek olmasından kaynaklanmıyor. Ürünün kalitesiz olmasından kaynaklanıyor.

ADATA ve Samsung modellerini tavsiye ederim. Bütçen kısıtlı ise ADATA daha mantıklı bir seçim olur.

Sorununuzu çözdünüz diye biliyorum. SSD kaynaklı olmadığını kendiniz de söylemişsiniz.
Google'da aratarak her üründe aynı başlıkları bulursunuz. Bu bir kıstas değil.

Sorun çözülmedi, orada sürücüyü yükleyince çözdüğümü sanmıştım ama hala oluyor. Yeniden başlatınca tekrar 530 oldu ama hala ara sıra 310 MB hız görüyorum. Google'a aratıp bu kadar fazla sorun yaşayan olduğunu görünce o ürünü sorgulamak lazım hemen savunmak değil. Ürüne pislik atma peşinde değilim sadece alacak olanlar bunu bilip öyle alsınlar.

Ara sıra düşük hız çıkması gayet doğal. Önbellek boş değilken test yaparsanız, IOPS değerleri de yarı yarıya çıkar.

Ara sıra düşük hız çıkması gayet doğal. Önbellek boş değilken test yaparsanız, IOPS değerleri de yarı yarıya çıkar.
Asım bey siz konuya hakimsiniz sanırım. ADATA SU650 120GB siparişi verdim. Birkaç sorum var size. Şu an benim bilgisayarım açıldığı anda Windows simgesine tıkladığımda ya da oyunu aşağı alıp tekrar dönmeye çalıştığımda dahi bir gecikme oluyor. SSD buna bir çözüm sunabilir mi?
Bir başka sorumda oyun içi gereksiz gecikmelere, sanırım LAG deniyor. Bunlara bir çözüm olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı