Fiyat performans SSD önerisi

ferhatty

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birazdan çıkıp SSD alacağım. Sizden isteğim bana fiyat-performans 120 GB ve 240 GB'lik SSD önerisinde bulunmanız. Bunun akabinde SSD alırken Vatan Bilgisayar'a gideceğim. Mağazadan mı almalıyım yoksa internet üzerinden mi sipariş etmeliyim?

Vatan Bilgisayar'da bir tık daha pahalı olabiliyor.
WD Green ve ADATA SU650 alınabilir.

Almışken 40-50TL fazlasını ver iyisini al derim, Samsung 860 Evo 120/240GB. Vatan daha pahalıdan satıyor bilgine.

Yanlış Bilgilendirme
Birazdan çıkıp SSD alacağım. Sizden isteğim bana fiyat-performans 120 GB ve 240 GB'lik SSD önerisinde bulunmanız. Bunun akabinde SSD alırken Vatan Bilgisayar'a gideceğim. Mağazadan mı almalıyım yoksa internet üzerinden mi sipariş etmeliyim?
Captcha Verification
Captcha Verification
Captcha Verification
Captcha Verification
Captcha Verification
Captcha Verification
Captcha Verification
Almışken 40-50TL fazlasını ver iyisini al derim, Samsung 860 Evo 120/240GB. Vatan daha pahalıdan satıyor bilgine.
Sadece markaya para vermeyin, iyi falan değil bu SSD.

Sadece markaya para vermeyin, iyi falan değil bu SSD.
860 Evo'ya iyi değil deyip Sandisk SSD Plus önermek... Bana çok da mantıklı gelmedi. HDD'den hallice bir SSD zira.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı