Fiyat performans termal macun önerisi

ulaslan0

Hectopat
İlk defa termal macun alacağım. Fiyat performans termal macun önerebilir misiniz?

Direkt gözüme çarpan olarak bunu buldum, alınır mı? Bu fiyatlara arıyorum.

Ekran görüntüsü 2023-06-26 190122.png

Ayrıca bir kullanım 1 grama mı tekabül ediyor? 3-4 kullanım götürsün istiyorum.

İlk defa termal macun alacağım. Fiyat performans termal macun önerebilir misiniz?

Eki Görüntüle 1837287

MX-4 bizzat kullandığım macundur, kalitelidir öneririm. Benim gozlemime göre 5 defa kullanılabilir.

Hocam satıcı Hepsiburada ve Hepsiburada cashback veren bir uygulama sayesinde yaklaşık 115 tl'ye denk geliyor. Sahtelik konusunda alma diyorsunuz değil mi?
Evet. Hepsiburada olsa da sahte çıkıyor.

Niye almasın daha ucuz?
Sahte çıkıyor çünkü. Hepsiburada satıcısından da aldığımda sahte macun denk geldi kesinlikle Teknobiyotik dışında alınmasını önermiyorum 20 lira için değmez.

Evet. Hepsiburada olsa da sahte çıkıyor.

Sahte çıkıyor çünkü. Hepsiburada satıcısından da aldığımda sahte macun denk geldi kesinlikle Teknobiyotik dışında alınmasını önermiyorum 20 lira için değmez.

Nasıl boyle bir şey yapmaya cesareti var mi yetkili satıcı niye böyle bir şey yapsın ki.

Eki Görüntüle 1837287

Alabilirsiniz Trendyol'daki fiyatına da bakın ben Trendyol'dan almıştım kullanıyorum şu an ürün sahte değildi barkodu okutmuştum.

Nasıl boyle bir şey yapmaya cesareti var mi yetkili satıcı niye böyle bir şey yapsın ki.
Adamlar da bilmiyor sahte olup olmadığını çünkü.

Alabilirsiniz Trendyol'daki fiyatına da bakın ben Trendyol'dan almıştım kullanıyorum şu an ürün sahte değildi barkodu okutmuştum.
Barkoduna kadar sahte basabiliyorlar hocam. Teknobiyotik en sağlıklısı. 10 20 lira için risk almaya bile değmez.

Geri
Yukarı