Fiyat performans ucuz yollu fırın yapımı

rydn

Hectopat
İyi akşamlar hocalarım, bildiğiniz üzere ülkemizde birçok şey pahalı durumda. Bu yüzden size ucuz yollu sosyal de takılabileceğiniz fırın yapmayı göstereceğim. Bu sistem ile internette gezinme ve pişirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Öncelikle yemeklerimizi pişirebileceğiniz bir fırın seçeceğiz. İstediğiniz bir AMD FX işlemcisini seçebilirsiniz.

Fırınımızı koyabileceğimiz tepsi.

PSU olarak en iyi PSU markalarından birini koyacağız(!)

RAM olarak 4 GB RAM koyacağız bu sizin yemeklerinizi pişirmeniz için yeterli olacaktır.

Ekran kartı olarak piyasanın en güçlü ekran kartını koyacağız(!)

Yemeklerimizin tariflerini saklayabileceğimiz bir HDD'ye ihtiyacımız var.

Bu parçaları aldıktan sonra fırına ihtiyacınız kalmayacak.
Soğutucu olarak geniş bir soğutucuya ihtiyacınız olacak. Sonuçta üstüne yemek koyacağız.
Not: Sıvı soğutucu tercih etmeyin çünkü sıvı soğutma o sıcaklığa dayanamayıp sıvı buharlaşacaktır.
Afiyet olsun.

Demire elektrik verip artan parayla ikinci el Xbox 360 Slim almak daha iyi olur. Hem yemek pişirir hem oyun oynatır.

Xenon anakartlı bulursan zaten evi bile ısıtırsın. Onu alırsan yemek pişirme sistemi yapmak için demire elektrik vermeye gerek bile yok.

Demire elektrik verip artan parayla ikinci el Xbox 360 Slim almak daha iyi olur. Hem yemek pişirir hem oyun oynatır.

Xenon anakartlı bulursan zaten evi bile ısıtırsın. Onu alırsan yemek pişirme sistemi yapmak için demire elektrik vermeye gerek bile yok.

Yok hocam AMD FX alırsanız bilgisayar açık olmasa bile 70 derece görür.

Yanlış işlemci seçimi. Bu olsaydı daha güzel olurdu💥

Hocam AMD FX ile hem oyun oynayın hem de yemek pişirin.
Açıkçası iki farklı FX 8xxx işlemci kullandım ama öyle denildiği gibi sıcaklık sorunları yaşamadım. Hadi FX 9xxx olsa haklısınız derdim.

Ryzen 3000 serisi bence daha çok ısınıyor 🙂

Yanlış işlemci seçimi. Bu olsaydı daha güzel olurdu💥

Açıkçası iki farklı FX 8xxx işlemci kullandım ama öyle denildiği gibi sıcaklık sorunları yaşamadım. Hadi FX 9xxx olsa haklısınız derdim.

Ryzen 3000 serisi bence daha çok ısınıyor 🙂

Hocam AMD FX 6300'ün sıcaklığını gördüm boşta 70 derece 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı