Fiyat/Performans ürünü "olmayan" ürünler

Hocam üzülmeyin, herkes kazık yer, 1600 AF ucuzken 2600 almış olabilirsiniz, önemli olan bu kazıkdan güzel sonuç çıkarmak.
Merhaba bilerek R5 2600 aldım aradaki farkın farkındayım ve R5 2600'ün çok daha iyi olduğununda farkındayım FPS düşüşleri yaşamıyorum.

Hocam cidden üzülmenize gerek yok, çok az performans farkı için çok para vermiş olabilirsiniz üzülmeyin.
Overclok yapmadığım için stock olarak kullandığımdan bende kafam rahat olsun diye 2600 tercih ettim ama dediğin konusunda haklısın dağlar kadar fark yok zaten arasında af ile 2600'ün.

Hocam cidden üzülmenize gerek yok, çok az performans farkı için çok para vermiş olabilirsiniz üzülmeyin.
R5 1600AF ve R52600 tartışmasını biterecek bir fotoğraf ekliyorum, siz düşük FPS'ler ile oynamaya devam edebilirsiniz.
Screenshot_14.png

R5 1600AF ve R52600 tartışmasını biterecek bir fotoğraf ekliyorum, siz düşük FPS'ler ile oynamaya devam edebilirsiniz.Eki Görüntüle 629618

:D bende 2600 var zaten sistemim gayet iyi 1080 p ultra high arası oynatıyor yağ gibi sorunum yok :D Af kullananlar düşünsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı