Fizikten 44 aldım

10.
Edebiyat notum yüksek onunla birlikte 76 oluyor otalamam. Tek tesellim o.

Hocam dersinizin öğretmeni ile iyi geçinip soru sorup, soruları çözmeye çalışın. Yukarıda belirtildiği gibi cevapları kıyaslamayı isteyin. Sözlüler de çok önemli çünkü. Ek olarak 2. proje almadıysanız bazen alınmak istenilen dersin hocasıyla konuşulup 2. bir proje alınılabiliyor.

Hocam dersinizin öğretmeni ile iyi geçinip soru sorup, soruları çözmeye çalışın. Yukarıda belirtildiği gibi cevapları kıyaslamayı isteyin. Sözlüler de çok önemli çünkü. Ek olarak 2. proje almadıysanız bazen alınmak istenilen dersin hocasıyla konuşulup 2. bir proje alınılabiliyor.

Projeyi matematik için aldım hocam. Matematik çok kötüydü benim için.

Hocam geçen yıl benimde edebiyatım kötüydü (hala kötü) notum gerçekten çok düşük olmasına rağmen sınıf öğretmenimiz başka dersten proje yazmıştı. Edebiyat öğretmeni ile konuşup almıştım 2. projeyi(gerçi geçen yıl koronadan onlarda yalan oldu o ayrı konu). Bu yıl tek dersten aldım ama 2 dersten alan arkadaşlar oldu. Tabi öğretmeninin inseyatifine de kalmış birşey. Hatta bu yıl bir tane öğretmenimiz yanlış hatırlamıyorsam kendisine gelen 2. proje sorusuna beni dert etmeyin ben sözlüyü yüksek veririm tarzı demişti.

Geri
Yukarı