Çözüldü FL Studio sesler anında kesilmek yerine uzuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fruki16

Hectopat
Makaleler
1
Seslerin neredeyse tamamı yavaş bir şekilde uzayarak bitiyor bunun bir ayarı yok mu? Bilgili biri varsa şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Hocam maalesef işe yaramadı, ekte sorunu gösteriyorum dediğiniz seçenek açık veya kapalıyken bir şey fark etmiyor.

Kullandığınız synthesizer ile alakalı bir durum. Delay efekti açık olduğu için ses o şekilde geliyor. Aşağıdaki resimde kırmızı ile belirttiğim alandan kapatabilirsiniz. Mouse tekerleği ile basarsanız kapanır.

1691441068745.png
Hocam maalesef işe yaramadı, ekte sorunu gösteriyorum dediğiniz seçenek açık veya kapalıyken bir şey fark etmiyor.

Kullandığınız synthesizer ile alakalı bir durum. Delay efekti açık olduğu için ses o şekilde geliyor. Aşağıdaki resimde kırmızı ile belirttiğim alandan kapatabilirsiniz. Mouse tekerleği ile basarsanız kapanır.

1691441068745.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1893966
Tamamdır hocam çözüldü olarak işaretliyorum teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı