FLAC ve yüksek kaliteli ses dosyaları nereden bulunur?

Bu siteyi de kullanabilirsin. Deezer'dan indirme yapıyor hem FLAC seçeneği hem 320 kbps MP3 seçeneği var.
Merhaba başka bildiğiniz site var mı ? site kapanmış. Sürekli bu siteden Flac indiriyordum. Arabamda profesyonel ses sistemi var.

Merhaba başka bildiğiniz site var mı ? site kapanmış. Sürekli bu siteden Flac indiriyordum. Arabamda profesyonel ses sistemi var.
Güzel sitedir ancak linkle çalışmakta. Çoğu platformu desteklemekte. Otomatik olarak FLAC formatında indirir. Alternatif olarak telefonunuza Seeker uygulamasını indirebilirsiniz. PC'de versiyonu ise Soulseek'tir.
Her türlü müziği FLAC, MP3 formatında bulabilirsiniz ama çoğu albüm formatında olacaktır.

Son düzenleme:
Güzel sitedir ancak linkle çalışmakta. Çoğu platformu desteklemekte. Otomatik olarak FLAC formatında indirir. Alternatif olarak telefonunuza Seeker uygulamasını indirebilirsiniz. PC'de versiyonu ise Soulseek'tir.
Her türlü müziği FLAC, MP3 formatında bulabilirsiniz ama çoğu albüm formatında olacaktır.
Soulseek biraz sorunlu. Seneler önce kullanmıştım. Deneyin / kullanın ama dikkatli olun.
Karşıdaki kullanıcının direk olarak Dosya sistemine erişiyorsunuz. Onlar da sizinkine. Ayrıca bazen birinden dosya çekerken o da sizden birşeyler çekecekse onay veriyor.

Dosya paylaşımı konusunda bilgisi olmayan, komple C:/ diskini paylaşıma açanlara, yetişkin film arşivini, kişisel fotoğraflarını videolarını göreceğiniz adamlara bolca denk gelebilirsiniz.

Geri
Yukarı