Flappy Bird'ü Anlatırken Sinir Krizi Geçiren Adam

Rekor 12.

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar içten bir tanıtım görmedim. :D
Çok iyi yahu.

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Telefonuma indirmeye korktum. İnsanda kriz geçirmeni sağlayan bir uygulama... :D
Çin malıdır o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rekor 12.

- - - Güncellendi - - -

Çok iyi yahu.

- - - Güncellendi - - -

Çin malıdır o.

Adamlar Iphone 5s, PS 4 ve daha fazlası ne var ne yok yeni çıkan ürün, eski çıkmış ürün dinlemiyor parçalayıp videosunu koyuyor. :D Orijinal bile olsa onlara o kadar çok koyacağını sanmıyorum. :)

En sakini şu herhalde:

(İphone'a kıyamamıştır belki.) :)

Geçen sinemaya gittim. Film arasında çıkardım oynadım. Rekorum 9 du :D Sonra baktım yanımdaki kız da oynamaya başladı. Ama ne göreyim kız rahat rahat 50 - 60 lara çıkıyordu ve rekoru da 150 idi :D Fena ezdi beni. O andan sonra oyunu sildim.

Yapan herif şimdi evinde banka hesabına bakıp bakıp gülüyordur. Millet sinir krizi geçiriyor o orada günde 50 bin $. Sonra cubba cubba...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı