Flash belleği TV'ye takıp çıkarınca çoğu dosya gitti

Murat3

Decapat
Merhaba, TV'ye flashı taktım eski fotolara falan bakmak için sonra çarpiya basıp çıkardım orada bir yazı geldi ama dikkate almadım. Sonra şüphelenip telefona taktım, flash bellegi kapladığı alanın azaldığını gördüm. Baktım TV'nin adı yazıyor. Klasörde 400 tane fotoğraf, açamıyorum yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, TV'ye flashı taktım eski fotolara falan bakmak için sonra çarpiya basıp çıkardım orada bir yazı geldi ama dikkate almadım. Sonra şüphelenip telefona taktım, flash bellegi kapladığı alanın azaldığını gördüm. Baktım TV'nin adı yazıyor. Klasörde 400 tane fotoğraf, açamıyorum yardımcı olur musunuz?
Eğer özel bir şeyiniz yok ise flashın imajını çıkarım upload edip bana atarsanız bir şey deneyeceğim. :)

Flash belleğinin marka modeli nedir ?

Bende bilmiyorum telefondan nasıl yapıldığını.
Hocam böyle dosyalar
Screenshot_20221009-012325_My Files.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı