Flash bellek 3.0 tavsiyesi

Bende bu tarz bir konu açıcaktım fakat aynısı varken forum'u kirletmeyelim :)

Ben USB 3.0 destekli bir bellek almak istedim bunun için bazı internet sayfalarını gezdim. hepsiburada.com'da gözüme çarpan bir ürün oldu Silicon Power Blaze B10 32GB Usb3.0 Siyah Usb Bellek - Bilgisayar - Hepsiburada.com bu ürün 32 GB ve 55 TL yapılan yorumlarıda okuduğumda alan kişilerin gayet memnun oldukları anlaşılıyordu. Şimdi sormak istediğim alınabilir bir ürünmü yoksa bunu alıp napıcaksın üzerine 50 TL daha koy CORSAIR Flash Voyager GT (CMFVYGT3A-32GB) 32 GB USB 3.0 Bellek - Ürün Kategorileri almı diyeceksiniz?

Marka belleklere göre fiyatı çok düşük.

Bende bu tarz bir konu açıcaktım fakat aynısı varken forum'u kirletmeyelim :)

Ben USB 3.0 destekli bir bellek almak istedim bunun için bazı internet sayfalarını gezdim. hepsiburada.com'da gözüme çarpan bir ürün oldu Silicon Power Blaze B10 32GB Usb3.0 Siyah Usb Bellek - Bilgisayar - Hepsiburada.com bu ürün 32 GB ve 55 TL yapılan yorumlarıda okuduğumda alan kişilerin gayet memnun oldukları anlaşılıyordu. Şimdi sormak istediğim alınabilir bir ürünmü yoksa bunu alıp napıcaksın üzerine 50 TL daha koy CORSAIR Flash Voyager GT (CMFVYGT3A-32GB) 32 GB USB 3.0 Bellek - Ürün Kategorileri almı diyeceksiniz?

Marka belleklere göre fiyatı çok düşük.
Hız farkına bakarsan fiyatın ucuz olmasını anlarsın. Corsair + :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı