Flash bellek içindeki dosyalar kayboldu

Flash belleğinizde bir gizleme virüsü oluşmuş. Winpe gibi yardımcı programlarla açtığınızda dosyalarınızı görebilirsiniz. Sonra virüs taraması yaptırın.

Bilgisayarım flash belleklerin içindeki dosyalari görmüyor ama alan dolu gösteriyor.

Attrib komutunu denemediyseniz deneyin o getirecektir.
Bilgisayarım flash belleklerin içindeki dosyalari görmüyor ama alan dolu gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Link de bu hocam deneyin.

Belleğinizeki bir virüs dosyaları gizlediğinde böyle oluyor. Klasör seçenekleri altından Sistem dosyalarını gizle seçeneğindeki onayı kaldırın.
Yaptım ama hala görünmüyor ama flashimim içinde System Volume Infarmation diye bir klasör var
Attrib komutunu denemediyseniz deneyin o getirecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Link de bu hocam deneyin.
Denedim olmadı
Flash belleğinizde bir gizleme virüsü oluşmuş. Winpe gibi yardımcı programlarla açtığınızda dosyalarınızı görebilirsiniz. Sonra virüs taraması yaptırın.
Kaspersky ile tarama yaptım virüs yok diyor

Son düzenleme:
Peki o attrib komutunu tam yaptınız mı. Ondan sonra gelmesi lazım ama tam yapmanız lazım kolay saten
Yaptım ama gelmedi bütün dosyalarım bir tane klasörün içindeydi System Volume Infarmation diye klasör görünür hala geldi ama o klasörü silemiyorum shift delete yaptığımda klasör silinmiyor

Geri
Yukarı