Flash Bellek içine oyun kurup oynanabilir mi?

SkillerZ212

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, hard disk ve SSD imde yer kalmadığı için A101'den bir Flash bellek aldım. İçine GTA V RDR2 gibi oyunlar indirsem oyunu oynarken problem yaşar mıyım?

(Ekran kardım 4 GB GTX 980 MSI)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hard disk ve SSD imde yer kalmadığı için A101'den bir flash bellek aldım. İçine GTA V RDR2 gibi oyunlar indirsem oyunu oynarken problem yaşar mıyım?

Öncelikle oyunlar çok geç açılır sonuçta SSD veya HDD kadar hızlı cihazlar değiller ve yükleyebilmek için en az 128 veya 256 GB'lık bellekler gerek.

Oynanabilir eğer flash bellek güçlü ise ssd hızında olan flashlar bile var.
Önce ntfs biçiminde biçimlendir ama fat32 olmaz.
Merhaba, hard disk ve SSD imde yer kalmadığı için A101'den bir Flash bellek aldım. İçine GTA V RDR2 gibi oyunlar indirsem oyunu oynarken problem yaşar mıyım?

Yaşarsınız, flash bellekler dosya depolayıp taşımak içindir. Okuma/Yazma konusunda disk kadar performanslı değiller.

2. el bi HDD almayı düşünebilirsiniz. Flash Bellekte oyun oynanmaz. Yalnızca depolama işlerinde kullanılır. Oynasanız bile pek sağlıklı olmaz.

Oynanabilir eğer flash bellek güçlü ise ssd hızında olan flashlar bile var.
Önce ntfs biçiminde biçimlendir ama fat32 olmaz.
Konu sahibi A101'den aldım derken siz A101 eşyalarını kaliteli olarak halka aşılamaya çalışıyorsunuz gibi geldi, A101 gibi bir yerden alınan bellek o kadar güçlü olamaz.

Ayrıca 4GB RAM olan bir bilgisayarın GTA kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Konu sahibi A101'den aldım derken siz A101 eşyalarını kaliteli olarak halka aşılamaya çalışıyorsunuz gibi geldi, A101 gibi bir yerden alınan bellek o kadar güçlü olamaz.

Ayrıca 4 GB RAM olan bir bilgisayarın GTA kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Ya bu çıkarımı nereden yaptınız Allah için kaliteli olarak aşılama falan adam gayet haklı bir şey demiş. A101 ürününe iyi bile dememiş. Ayrica 4 GB olan RAM değil VRAM.

Geri
Yukarı