Flash bellek virüs taraması nasıl yapılır?

Brkgndz

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var. Bilgisayarımıza yabancı flash bellek vb. Seyler taktıgımız zaman virus taramasi nasıl yapabilirim? ya da programi var mı boyle seylerim ornegin flash bellek taktım viruslu ise uyarsin beni cıkarayım. Bilen arkadaslarım bana yazar mı lutfen?

Merhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var. Bilgisayarımıza yabancı flash bellek vb. seyler taktıgımız zaman virus taramasi nasıl yapabilirim? Ya da programi var mı boyle seylerim ornegin flash bellek taktım viruslu ise uyarsin beni cıkarayım. Bilen arkadaslarım bana yazar mı lutfen?

Kaspersky antivirüs ile rahatça yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirusler bilgisayari cok yormuyorum mu bunu yapan basit bir uygulama yok mu?

Ben sadece arada sırada tam tarama yapıyorum ya da güvenmediğim dosyaları tarıyorum onun dışında arkada hiçbir zaman açık bırakmam o yüzden bilgisayarım yorulmaz. Ama dediğiniz gibi açık kaldığı sürece yorar.

Evet, yalayabilirim.
İddialı.
Merhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var. Bilgisayarımıza yabancı flash bellek vb. Seyler taktıgımız zaman virus taramasi nasıl yapabilirim? ya da programi var mı boyle seylerim ornegin flash bellek taktım viruslu ise uyarsin beni cıkarayım. Bilen arkadaslarım bana yazar mı lutfen?
Kaspersky ile yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı