Flash bellek yazma korumalı hatası

hsynbrgz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 tane flash bellegim var birinde yazma koruma hatası baş gösterdi. Onarmak için PC'ye takılıydı onarırken diger saglam flash bellegi taktım onda da yazma koruma hatası çıktı. Ne yapabilirim? Hiçbir yerde çözümünü bulamadım. Regeditten denedim cmd attributes komutlarını denedim olmadı ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durum bilgisayardan alakalı olabiliyor.
Bilgisayarı yeniden başlat. CCleaner programı ile temizleme ve hata düzeltmesi uygula.
Sorun devam ederse başka bir bilgisayar üzerinde kullan.
Ayrıca kullandığımız antivirüs programları bazen koruma atayabiliyor aktarım sonrası dosyanın korunması için.
Kaspersky antivirüs kulandığım zamanlarda bir kez kronik olarak çıktı bu durum benim karşıma. Ayarlarını düzeltince sorunum çözülmüştü.

verbatim 32 GB digeri syrox 1709L 8 GB
Bu durum bilgisayardan alakalı olabiliyor.
Bilgisayarı yeniden başlat. CCleaner programı ile temizleme ve hata düzeltmesi uygula.
Sorun devam ederse başka bir bilgisayar üzerinde kullan.
Ayrıca kullandığımız antivirüs programları bazen koruma atayabiliyor aktarım sonrası dosyanın korunması için.
Kaspersky antivirüs kulandığım zamanlarda bir kez kronik olarak çıktı bu durum benim karşıma. Ayarlarını düzeltince sorunum çözülmüştü.
Flash bellegin birisini her zaman iş yerindeki bilgisayarda kullandım bozulunca evdeki pc ye taktım onarmak için ev de kullandıgım flash belligide hiç iş yerinde kullanmadım. farklı bilgisayarlarda kullanıldı yani ama ikisini aynı pc ye takıncada evde kullandıgım bellekte gitti tıpkı bulaşıcı hastalık gibi bir şey. :rolleyes::sinsi:
Bu işine yarayabilir.
deniyorum hemen
Bu işine yarayabilir.[/QUYaramadı aynı yine

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı