Flash Bellekten Windows 10 Yüklemek

Crazz17

Hectopat
Daha fazla  
Yeni pc alıyorum. Sıfırdan sistem kurmak gerek. Normal olarak optik sürücüde eklemediğim için sistemime Flash Bellekten işletim sistemi kurmak istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'un ISO dosyasını indiriyorsunuz ardından RUFUS ile kolayca yazıyorsunuz. Daha sonra da USB'den Boot edip yükleme işlemine geçiyorsunuz. Bu kadar basit.

Arkadaşlar Blgisayarım Windows 10'u kaldırır mı?

Sistem özellikleri: ATI Radeon HD3450
İşlemci:İntel Pentium Dual Core 2.60 GHz Çift çekirdekli (Soğutucu İntel'in kendi soğutucusu)
Anakart:Asrock G31M-S R2.0 Micro ATX
200 GB HDD
2GB RAM
240V Güç kaynağı
Tüm sürücüler güncel

Bu sistem özellikleri Windows 10 Pro'yu kaldırabilirmi
eğer kaldırıyorsa x64'mü yoksa x86'mı yüklenmeli

Arkadaşlar Blgisayarım Windows 10'u kaldırır mı?

Sistem özellikleri: ATI Radeon HD3450
İşlemci:İntel Pentium Dual Core 2.60 GHz Çift çekirdekli (Soğutucu İntel'in kendi soğutucusu)
Anakart:Asrock G31M-S R2.0 Micro ATX
200 GB HDD
2GB RAM
240V Güç kaynağı
Tüm sürücüler güncel

Bu sistem özellikleri Windows 10 Pro'yu kaldırabilirmi
eğer kaldırıyorsa x64'mü yoksa x86'mı yüklenmeli
Sisteminiz W10'u kaldırır. 2GB RAM'iniz olduğu için x86 kurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Windows 10'un ISO dosyasını indiriyorsunuz ardından RUFUS ile kolayca yazıyorsunuz. Daha sonra da USB'den Boot edip yükleme işlemine geçiyorsunuz. Bu kadar basit.

Kurulumu yaptık fakat kalıcı etkinleştirme bir türlü olmuyor nasıl yapıcaz bu kalıcı etkinleştirmeyi?
daha önceden olan bir orj windowsum yok crackli kullandım sürekli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı