Flash Disk Medya Yok Hatası

colcoltis

Kilopat
Daha fazla  
Flash diski bilgisayar görmüyor. Disk yönetiminde medya yoktur hatası alıyorum. Kurtarma ihtimali var mı?

Adsız.png

Aynı şekilde bende açmaya çalışınca bu hatayı alıyorum. Dosya gezgininde gözükmüyor zaten. Bu gün USB Disc Security programını kurunca oldu sanırım. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 640
@superuserdo , USB diskinizin üzerine gelip sağklick yapınız.Açılan pencereden özelliklere tıklayınız. Özellikler penceresinde güvenlik sekmesine tıklayınız. Güvenlik sekmesinde gelişmiş ' e tıklayınız ve açılan pencerede izinleri ve denetimi "administrators" grubuna aktararak deneyiniz...

@superuserdo , USB diskinizin üzerine gelip sağklick yapınız.Açılan pencereden özelliklere tıklayınız. Özellikler penceresinde güvenlik sekmesine tıklayınız. Güvenlik sekmesinde gelişmiş ' e tıklayınız ve açılan pencerede izinleri ve denetimi "administrators" grubuna aktararak deneyiniz...
Özellikler penceresinde güvenlik sekmesi yok maalesef. Başka yöntemler biliyor musun? Benim aklıma gelen bellek ömrünü tükettiği yönünde.

Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi sadece Windows 7'nin Professional, Ultimate, Enterprise
Windows 8'in PRO, Enterprise ve Windows 10'un Pro, Enterprise, Education sürümlerinde kullanılabiliyor.
Eğer ki işletim sisteminiz bunlardan birisi ise ;
Çalıştır iletişim kutusunu başlatmak için “WIN + R” tuş kombinasyonuna basın, daha sonra gpedit.msc yazın ve Enter tuşuna basın. Açılan "Grup İlkesi Düzenleyicisi" penceresinde Kullanıcı Yapılandırması / Yönetim Şablonları / Windows Bileşenleri / Dosya Gezgini üzerine tıkladığınızda sağ tarftaki bölmede , “Güvenlik Sekmesini Kaldır” ın üzerine gelip Enter'a basın. Açılan pencerede "Devre dışı bırakıldı " yı işaretleyip uygula ve tamam deyip pencereden çıkın.
Depolama birimlerinden bir tanesinin özellikler penceresini açıp kontrol edebilirsiniz...

Son düzenleme:
Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi sadece Windows 7'nin Professional, Ultimate, Enterprise
Windows 8'in PRO, Enterprise ve Windows 10'un Pro, Enterprise, Education sürümlerinde kullanılabiliyor.
Eğer ki işletim sisteminiz bunlardan birisi ise ;
Çalıştır iletişim kutusunu başlatmak için “WIN + R” tuş kombinasyonuna basın, daha sonra gpedit.msc yazın ve Enter tuşuna basın. Açılan "Grup İlkesi Düzenleyicisi" penceresinde Kullanıcı Yapılandırması / Yönetim Şablonları / Windows Bileşenleri / Dosya Gezgini üzerine tıkladığınızda sağ tarftaki bölmede , “Güvenlik Sekmesini Kaldır” ın üzerine gelip Enter'a basın. Açılan pencerede "Devre dışı bırakıldı " yı işaretleyip uygula ve tamam deyip pencereden çıkın.
Depolama birimlerinden bir tanesinin özellikler penceresini açıp kontrol edebilirsiniz...
Dediğiniz yolları takip ettim. Sonuç resimdeki gibi. Araştırdığım programlar da fayda etmedi. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    92,2 KB · Görüntüleme: 530
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı