Çözüldü Flash içeriklerde işlemci kullanımı aşırı derecede yükseliyor ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bir sorun gözükmüyor. Sanırım Windows 8'e kurduğun eski bir program yüzünden oluyor bu. Ekran kartı sürücü sürümün nedir?

Bir yanlışlık var sanırım windows 7' e kullanıyorum, sürücü sürümüm aşağıdaki şekildedir ;
Display Driver ver. 12.104

OpenCL(tm) Driver ver. 10.0.1124.2

Catalyst Control Center ver. 2013.0328.2217.38225

Bu sorunu daha önce başka bilgisayarlarda da yaşadım, bir şekilde düzeltiyordum nasıl düzeldiğini bende çözemedim, araştırma yaptım biraz konu hakkında başka insanlarda bu sorundan şikayetçi ama sorunun kaynağı belirsiz, yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyorum, belki bu konu hakkında bilgisi olanlar vardır diye size danışmak istedim.

Bir yanlışlık var sanırım windows 7' e kullanıyorum, sürücü sürümüm aşağıdaki şekildedir ;
Display Driver ver. 12.104

OpenCL(tm) Driver ver. 10.0.1124.2

Catalyst Control Center ver. 2013.0328.2217.38225

Bu sorunu daha önce başka bilgisayarlarda da yaşadım, bir şekilde düzeltiyordum nasıl düzeldiğini bende çözemedim, araştırma yaptım biraz konu hakkında başka insanlarda bu sorundan şikayetçi ama sorunun kaynağı belirsiz, yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyorum, belki bu konu hakkında bilgisi olanlar vardır diye size danışmak istedim.

Sistemin ilgili direct-x versiyonu kurulu mu acaba.
Ekran kartın ve CPU bilgileri, ayrıca anakart chipset dökümanları (aygıt yöneticisinden) koyabilirmisiniz.

ASC'yi kaldır Kullanma artık bunu. Sonra aaHMSvc.exe Bunu msconfigden bulup devre dışı bırak.
Services.msc den Asus'un ve ASC nin servisi sildikden sonra kalır ise onuda kapat.
Ekran kartı Driverini, birkaç sürüm Düşük olan version'u yükle Ancak doğru olan driveri yükle Flash player'da da versionu düşük olan orj. bulup yükle Bulamazsan verelim.
Eğer Ekran kartı Modelini tam olarak biliyor isen Burda yaz markası ile birlikte.

Sanırım sorun bios ayarları ile ilgili işlemci ayarlarının bulunduğu bölümde tüm seçenekleri kapattım şuan sorun çözülmüş görünüyor, eğer sorun devam ederse tekrar yazacağım, ilgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı