Flash oyunları oynamak için tarayıcı

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bunu yeni keşfettim karşıma çıktı. Bunu indirip bütün flash oyunları oynayabiliyorsunuz. Chrome'dan en son flash Player desteği kalkmıştı ama bu Browser'da ayrı kodlanmış bir yazılım var. Onun sayesinde girilebiliyor. Hangi kategoride olacağını bilemedim yanlış olduysa affola.
Ateş ve su fireboy and watergirl yazınca çıkıyor.
Miniclip cab driver yoktu o bir tık üzdü.

Aradığınız oyunlar yoksa bunu buldum bunda neredeyse bütün oyunlar mevcut.

Ancak 800 MB ediyor bilginize.

Unity'den Flash'a neredeyse aradığım tüm oyunlar vardı.

Son düzenleme:
Evet, Y8 oyun sitesini ben de önceden keşfettim ve gayet güzel oyun arşiv sitesi olmuş. Flash destekli tarayıcılar hâlâ mevcut. Mesela ben UC Browser kullanıyorum. Flash player kullanımı ile ilgili daha önce video çekmiştim. Aşağıdaki URL üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, Y8 oyun sitesini ben de önceden keşfettim ve gayet güzel oyun arşiv sitesi olmuş. Flash destekli tarayıcılar hâlâ mevcut. Mesela ben UC Browser kullanıyorum. Flash player kullanımı ile ilgili daha önce video çekmiştim. Aşağıdaki URL üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Y8'i pek sevmedim ben aradığım şeylerin çoğu yoktu. Flashpoint'de A'dan Z'ye bütün flash-Unity tarayıcı oyunları var.

Y8'i pek sevmedim ben aradığım şeylerin çoğu yoktu. Flashpoint'de A'dan Z'ye bütün flash-Unity tarayıcı oyunları var.
İnternette oyun oynamak isteyenler için en iyi oyun sitesi Y8'dir zaten. Tarayıcı oyunlarının delisiyim diyenler için Flashpoint gayet uygun ancak içinde arayıp ta bulamadığın bir oyun olabilir. Bu durumu birkaç kere yaşadım çünkü. Bence tarayıcı oyunu bulma konusunda en iyisinin arama motorları olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden UC Browser'i önermiştim aslında.

Ayrıca şunu da fark ettim. Bazı eski oyunlar internet üzerinde bulunmuyor. Örneğin, Miniclip yapımı Free Running (Özgür Koşucu). Flashpoint'in amacını bu sayede anlıyorum ancak internet aleminde oyun sayısı, Flashpoint'te yer alan oyun sayısından kat kat fazladır. Eskiye dönmenin en iyi yollarından bir tanesidir Flashpoint.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı