Rehber Flash Point ile flash oyun indirmek

Hepinize selam dostlarım. Daha önceden flash oyun indirme rehberi yapmıştım fakat bazı kişilere zor geldiği için en basit flash oyun indirme rehberini sizlerle paylaşacağım. Bana bu indirme yolunu öğreten @CanVolteX hocama teşekkür ediyorum.

Şimdi en basit yolu anlatacağım size...

Gereken tek şey flash point programını kurmak!
Evet yanlış duymadınız. Sadece bu programı kurarak "milyarlarca" flash oyunu tek Launcher üzerinden oynayabileceğiz.

Kurulum Aşaması​

Flashpoint Infinity 9.0 programını kurmamız lazım.
Link: https://bluemaxima.org/flashpoint/Flashpoint 9.0 Infinity.exe
Daha sonra masaüstüne "boş" bir klasör oluşturacağız.
Arkadaşlar programı indirdikten sonra kurulum aşamasına geçelim:
Programı çalıştırdığınızda karşınıza böyle bir ekran gelecek:

Ekran.PNG

Buradan "üç noktaya" tıklayıp masaüstündeki oluşturduğumuz yeni klasörü seçeceğiz.

Bunları yaptıktan sonra extract tuşuna tıklıyoruz.

Kurulum bitince masaüstünde oluşturduğumuz klasöre tıklayalım ve Launcher kısmına girelim.

C:\Users\Acer\Desktop\Yeni klasör\Flashpoint 9.0 Infinity\Launcher
Launcher'e tıkladıktan sonra flashpoint programına sağ tık yapalım kısayolu kopyalayıp masaüstüne atıp çalıştıralım.

1609493606008.png

Ve programı çalıştıracağız.
Programa çift tıklayın ve biraz bekleyin. Karşınıza "Türkçe" Launcher çıkacaktır!

1609493650668.png

Burada yüzbinlerce oyun var arkadaşlar. Tüm flash oyun arşivini bu programda bulabilirsiniz. 3D oyunlar ve oyunskordaki oyunların hepsini destekliyor.
Şimdi istediğiniz oyuna tıklayıp play tuşuna tıklayıp oynayabilirsiniz.

4.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende sorun oluştu Adobe flash Player 32 açılıyor beyaz ekranda kalıyor oyun gelmiyor denediğim tüm oyunlarda böyle oluyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Aynı sorunu yaşıyordum. Bayağı bir araştırdım şöyle bir video buldum belki sorunun budur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hepinize selam dostlarım. Daha önceden flash oyun indirme rehberi yapmıştım fakat bazı kişilere zor geldiği için en basit flash oyun indirme rehberini sizlerle paylaşacağım. Bana bu indirme yolunu öğreten @CanVolteX hocama teşekkür ediyorum.

Şimdi en basit yolu anlatacağım size...

Gereken tek şey flash point programını kurmak!
Evet yanlış duymadınız. Sadece bu programı kurarak "milyarlarca" flash oyunu tek Launcher üzerinden oynayabileceğiz.

Kurulum Aşaması​

Flashpoint Infinity 9.0 programını kurmamız lazım.
Link: https://bluemaxima.org/flashpoint/Flashpoint 9.0 Infinity.exe
Daha sonra masaüstüne "boş" bir klasör oluşturacağız.
Arkadaşlar programı indirdikten sonra kurulum aşamasına geçelim:
Programı çalıştırdığınızda karşınıza böyle bir ekran gelecek:

Eki Görüntüle 811114

Buradan "üç noktaya" tıklayıp masaüstündeki oluşturduğumuz yeni klasörü seçeceğiz.

Bunları yaptıktan sonra extract tuşuna tıklıyoruz.

Kurulum bitince masaüstünde oluşturduğumuz klasöre tıklayalım ve Launcher kısmına girelim.

C:\Users\Acer\Desktop\Yeni klasör\Flashpoint 9.0 Infinity\Launcher
Launcher'e tıkladıktan sonra flashpoint programına sağ tık yapalım kısayolu kopyalayıp masaüstüne atıp çalıştıralım.

Eki Görüntüle 811116

Ve programı çalıştıracağız.
Programa çift tıklayın ve biraz bekleyin. Karşınıza "Türkçe" Launcher çıkacaktır!

Eki Görüntüle 811118

Burada yüzbinlerce oyun var arkadaşlar. Tüm flash oyun arşivini bu programda bulabilirsiniz. 3D oyunlar ve oyunskordaki oyunların hepsini destekliyor.
Şimdi istediğiniz oyuna tıklayıp play tuşuna tıklayıp oynayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 811121

Ben bilgisiyarıma flashpoint 9 ve 10 ikisinide indirdim windows defenderıda kapattım ama uygulamaya basıyorum hiçbir türlü açılmıyor birisi lütfen yardım edebilirmi
Ben bilgisiyarıma flashpoint 9 ve 10 ikisinide indirdim windows defenderıda kapattım ama uygulamaya basıyorum hiçbir türlü açılmıyor birisi lütfen yardım edebilirmi
Lütfen birisi cevaplasın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı